2410
2553
عنوان

خانما لطفا لطفا یه لحظه بیاید

297 بازدید | 42 پست

پدر شوهرم  دوماهه بیمارستان بستریه ما هم یکساله عقدیم عروسیمون هم بخاطر این شرایط کنسل شد شوهرم میخواد خونه بگیره بریم سرزندکیمون هنوز هم برام خرید عروسی نکردن میگه بریم خونمون خریدت هم میکنم منم بخاطر شرایط الانش درکش کردم و قبول کردم به نظرتون کارم درست بود یا غلط که بدون خرید میرم سر زندگیم؟

خرید عروسی منظورت چیه؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلااااا كار خوبي نكردي 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2720
2714
چرا انقد سخت میگیرید پاشو برو زندگیتو بکن 

الان شاید سخت نگیره بعدا تا یه اتفاق بیفته هی میخاد بگه کاش از فلان خواستم ک حقم بود ب راحتی نمیگذشتم 

خب اگ امکانات مالی داره خرید کنه چی میشه

من اصلا خرید عروسی نکردم.عروسیمونو تو ی شب گرفتیم.رو خوشبختی و زندگیمم.هیچ تاثیری نداشته.مگه عهد بوقه ک عروس هیچی نداشته باشه؟لباس و لوازم ارایش و لباس خواب و اینا رو دیگه همه دارن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
چرا از چه نظر؟

چون بعدا نميخره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706