2733
2734

بچه ها 

یادتونه همش میگفتم برام دعا کنید 

به عشقم برسم 

امید داشتم 

خودم دعا میکردم 

فکر میکنم امشب دیگه تموم شد

دیگه کاملا قطع امید ... 

خدایا این حق من نبود بعد از اونهمه گریه و التماس این حق من نبود فقط همین 

(لطفا نگید حتما صلاحت چیز دیگس چون خدا علی کل شی قدیر هست و قطعا میتونست با یه اشاره صلاحمو تو ادمی که نه ماهه دارم هرروز براش اشک میریزم قرار بده)

لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید😇  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه ما دعا زیاد میکردیم ک ب عشقمون برسیم صلاحیت داشتیم گریه ام زیاد کردیم ولی نشد خیره انشالا نفرای بدی ک بیان تو زندگیت ک یاد از این عشق الکی بره 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃
2728
2738

😢

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

نه ماه که چیزی نیست ۳ سال اشک ریختم و زار زدم و التماسش کردم و هرشب سجده میکردم آخه نزدیک ترین حالت به خدا سجدس و گریه و گریه که هرطور شده بهش برسم اما نشد که نشد که نشد...

الانم عاشق شدم و بهش رسیدم اما فکر اینکه اگه یه بار دیگه اونو ببینم جقد دیوونه میشم آزاردهندس

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2706