2733
2734

شرایط وام چجوره راحت میدن وامو؟چقد باید تو صف باشی اگه خاسته باشم بگیرم چقد میدن

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

برای اونایی که زوج سند اولی هستن؟ اونارو زود به محض اینکه خونه پیدا بشه میدن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برای اونایی که زوج سند اولی هستن؟ اونارو زود به محض اینکه خونه پیدا بشه میدن

من عقدم و تصمیم گرفتم خونمونو شروع کنیم و وام مسکن بگیرم حالا شرایطش چیه سخته؟چقد میدن؟

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوراق بخای بخری تهران ۲۰۰ ملیون میدن باید تو بورس ثبت نام کنی  واوراق بخری سایت سجام دو سه هفته ای بهت وام میدن سود ۱۸ درصد ۱۲ ساله حداکثر. ولی اگه شصت تومن سپرده بزاری  یکساله میدن بهت سود ۸درصد ۱۲ ساله  ۱۲۰ ملیون

2728
من عقدم و تصمیم گرفتم خونمونو شروع کنیم و وام مسکن بگیرم حالا شرایطش چیه سخته؟چقد میدن؟

برادر دوستم گرفت، دقیق نمیدونم 

فقط میدونم خونه به نام هر دو نفر میشه

تا خونه پیدا کردن زود ریختن به حسابشون 

بری بانک مسکن راهنماییت میکنن 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اوراق بخای بخری تهران ۲۰۰ ملیون میدن باید تو بورس ثبت نام کنی  واوراق بخری سایت سجام دو سه هفته ...

خدمن میخام خونه بسازم اینجور تکلیف چیه

اوراق بخای بخری تهران ۲۰۰ ملیون میدن باید تو بورس ثبت نام کنی  واوراق بخری سایت سجام دو سه هفته ...

اگه سپرده ای چیزی نداشته باشم وام نمیدن یه ضامنو ببرم جی

2738