2726
عنوان

فقط اقایون

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 140 پست

اگه با نظر مردا بخابیم زندگی کنیم تا به خودمون بیایم میبینیم عمرمون رفته و واسه خودمون زندگی نکردیم

به بعضیاباید گفت:عزیزم حسودی نکن.   ی چیزایی هم توداری که من ندارم! مثلا....................................عقده!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره برو کنار پیرپسری نشی😁

نه بابا شوخی میکنم 

من بیشتر اینجا میگم میخندم اتک نمیزنم 😁

اینجا زیاد  به نظر اقایون اتک میزنن😂 حتی یه دوستی داشتم اینجا ترکوندن بدبختو مواظب باش 😆

نه این که پسرا خیلی خوش هیکل و رو فورمن

کبوتر با کبوتر باز با باز

حالا پسر زشتووو با چه دلی بره جلو و دختر خوشگل بخواد خخخخخ 

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
کی گفته چال جزو زیباییه اصلا دلیلش نقص وراثتیه با این نظرت مرز زیبایی و جا به جا کردی😏

میدونم نقصه منتها الان خیلیا میرن پول میدن این نقصو داشته باشن رو صورتشون لابد تاثیر داره گرچه جزیی...

.
میدونم نقصه منتها الان خیلیا میرن پول میدن این نقصو داشته باشن رو صورتشون لابد تاثیر داره گرچه جزیی. ...

اومدن نیومدن داره 

در کل اگه فیس یکی ب دل بشینه تمومه☺

نصفی از معیارها ب باد میره😆

مثلا من خودم اینقدر معیار داشتم ولی یکیو دیدم هیچیه معیارومو نداشت لعنتیهههههه جذاب بود 😢

ولی دیگه ندیدمش وگرنه مخشو تیلیت کرده بودم😂

خودتو به،خودت اثبات کن! نه به هیچ کس دیگه ای.
میدونم نقصه منتها الان خیلیا میرن پول میدن این نقصو داشته باشن رو صورتشون لابد تاثیر داره گرچه جزیی. ...

من کاری به بقیه ندارم ما یه صورت طبیعی و زیبا در نظرمونه نه عملی!! یه نقص نمیتونه جزو ملاک زیبایی صورت باشه گرچه جزیی...

2706