2737
2734
عنوان

دخترا بنظرتون طلافروشی چرا بستس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 24 پست
طرف ما بازه احتمالا 

کجای هستی شکلات جونم؟

من خاستم برم همه بسته بود جز یکی فقط اونم نپسندیدم

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

واقعا ک😔

بیرون نررررید 

عاقا بیرون نرررید

بیروون نرررید

قرنطینرو برداشتن ک برداشتن 

کرونا ک نرفتهه

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ک😔 بیرون نررررید  عاقا بیرون نرررید بیروون نرررید قرنطینرو برداشتن ک برداشتن  ...

وا عزیزم حرفا میزنیا دوماه قرنطینه بود مگه میشه ادم بیرون نره دیگه بنظرم کرونا یه چیز عادی شده کم کم باهاش باید کنار بیایم جز یکی از بیماری های زمستونس 

بعدشم شهر ما سفیدع

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2731
به شهربستگی نداره به خودطلافروش بستگی داره چون پنجشنبه عصرقیمت نمیادمیترسن ضررکنن

یعنی ثابته درسته؟خب پس باید شنبه برم مرسی عزیزم از راهنمایتت

کجای هستی شکلات جونم؟ من خاستم برم همه بسته بود جز یکی فقط اونم نپسندیدم

پچ پچ جونم ظرف شمشیری منطقه ۹ عزیز دلم من هم ۱ ماه پیش طلا خریدم هم هفته پیش برا اینکه پولمو خرج لباس و کیف و کفش نکنم رفتم حدود ۳ میلیون خریدم

من نه منم نه من منم😎
پچ پچ جونم ظرف شمشیری منطقه ۹ عزیز دلم من هم ۱ ماه پیش طلا خریدم هم هفته پیش برا اینکه پولمو خرج لبا ...

اها

2738
وا عزیزم حرفا میزنیا دوماه قرنطینه بود مگه میشه ادم بیرون نره دیگه بنظرم کرونا یه چیز عادی شده کم کم ...

ناراحت نشین لطفا نظرمو گفتم🙏🙏

بیتا شونم🖤                                                               سوالات مربوط به اینستا رو جواب میدم💙