2726
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76645 بازدید | 1659 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عاشق اسم تمنا هستم  ولی شوهرم نذاشت اسم تمنا بزارم رو دخترم

ببخشید بااحترام کامل ❣️

ولی بنظرم بهتر نزاشتن آخه معنیش خواهش و التماس کردن و... اینا توی ذهنم تداعی شد 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
عاشق اسم تمنا هستم  ولی شوهرم نذاشت اسم تمنا بزارم رو دخترم

اخی عزیزم 

منم خیلی این اسمو دوس دارم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

ساینا

هانا

آوا

ترنم

نیلا

دیانا

آیناز 

یاس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
زیاد دنبال اسم امروزی نباش خیلی از اسمهای امروزی زشت هستند و وقتی آدم های دیگه به گوششون میخوره حس ...

اتفاقا وقتی همه اسم امروزی بخوان بگیرن دیگه تک نمیمونه که. همه تو مدرسه اسمشون به آ ختم میشه اونجا اگه یکی متفاوت باشه میدرخشه 💛

من خودم اسم های اصیل مثل لیلی،بهار،آرش، کیان رو دوست دارم...خیلی ها میگن قدیمیه ولی هرکار میکنم نمیتونم به اسمای امروزی دل ببندم... 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2706