2737
2739
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76650 بازدید | 1659 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره دقیقا ب.من همیشه میگم یه اسمی که زیاده یعنی قشنگ و همه پسنده

بله همون آنیسا و اویسا چون راحت تلفظ می شه قشنگ هم هست 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
بفرما اینم معنای دیانوش یعنی دزد دریایی شما اگه میخوای اسم بچت معنای دزد دریایی بده مشکلی نداره.. به ...

من معنیش را نمی دونم ولی خب معنی دزد دریایی که نمی ده اسم یه دزد دریایی بوده 

خب شاید منم برم دزد دریایی بشم بعد دیگه اسم من باید منسوخ بشه و رو هیچ بچه ای نگذارند؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738

من بهش فکر نکردم

شاید رادا

رستا

پروشات

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️
من معنیش را نمی دونم ولی خب معنی دزد دریایی که نمی ده اسم یه دزد دریایی بوده  خب شاید منم برم ...

دقيقاااااا منم ١٠ساعته همينو دارم ميگم 😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
دقيقاااااا منم ١٠ساعته همينو دارم ميگم 😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

یعنی کلا این جا من فهمیدم من خوشم نمیاد برابره با بی ارزش و بی محتوایی و فایده نداشتن 

هر کی از هر چی خوشش نیومد یا اطلاعات در موردش نداشت کلا باید ساقط بشه 

اینم البته نوعی خنده داره مثل دایموند که دیاموند تلفظ میکنن

راستی این هم اضافه کنم کسی اصلا و به هیچ وجه نمی تونه اسم من درآوردی برای بچه اش انتخاب بکنه چون اگر اسمی برای اولین بار بخواد ثبت بشه شورای ثبت احوال که اساتید دانشگاه تهران و علامه و فرهنگستان ادب فارسی هستند اون اسم را بررسی می کنند و بعد اجازه ثبت می دن بنابراین همه این اسم هایی که شما بهشون می گید من درآوردی از صافی علمی گذشتند و قطعا این اساتید برای پیدا کردن معنی سرچ گوگل نزدند 

پس از فرهنگ نام آکسفورد هم که بگذریم اصلا قاعدتا اسم من درآوردی با معنی من درآوردی نمی تونه وجود داشته باشه 

2706