2737
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76650 بازدید | 1659 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اویسا را دو بار نوشتم اولی ریشه آنیسا بود دومی اویسا لاویسا را چیزی در موردش نمی دونم  سلین ...

عزیزم اسم دختر من سلین هست

اونکهدر ترکی معنا داره و به معنای سیل خروشانه سَلین هست و متاسفانه با سِلین اشتباه گرفته میشه و مردم دقت نمیکنن فتحه به فتحه اس

سِلین در فرانسوی به معنای آسمان

در یونانی به معنای ماه

و در فارسی خیلی اصیل و گذشته به معنای تکه ای از بهشته

هدف من از انتخاب اسم‌سلین علاوه بر معانیش هم اهنگ بودنش با مهین بود

و اینکه اخر اسم همسرم‌اول اسم دخترم و اخر اسم خودم اخر اسم دخترم‌باشه🤩

رفیقم بود 
2731
عزیزم اسم دختر من سلین هست اونکهدر ترکی معنا داره و به معنای سیل خروشانه سَلین هست و متاسفانه با سِ ...

من مشکلی با اسم دخترتون نداشتم اون خانوم پگاه سابق هستم از نظر ایشون من درآوردی بود ایشون را ریپلای کنید 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اتفافا من جبهه نگرفتم چون نه بچه دارم شاید اصلا نخوام بچه ای هم داشته باشم اگر هم داشته باشم دنبال ا ...

پس چندتا منبع لطفا معرفی کن که ریشه  اویسا و لاویسا توش باشه..برم بخونم ببینم قدمت و معناشون چیه

هیچ وقت هیچ کس نمیتونه بیاد اسمی مثل نگار و یلدا بسازه..ولی از این اسم ها که الان چندتا دیگه هم اومد تو ذهنم تا صبح میشه لیست نوشت..سال به سال هم تعدادشون بیشتر میشه و تو کتاب های معنای اسم اضافه میشه

سا که یعنی مانند چندتا پیشوند هم میاریم پهلوش و یه اسم جدید ابداع می کنیم

در ضمن اگه اسمت اریاتسِ که ریشه تاریخی داره و معنا و مفهوم داره..ادم های معمولی ام اکثرا تو گوگل سرچ میکنن و دنبال اسم هایی مثل همونایی که گفتم میگردن و در کمال تاسف بدون تحقیق باور می کنند معنی اسم همونیه که سایت نوشته و چه قدر هم زیبا نوشته!!

منتظر منابعم؛ ممنون

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

من عاشق اسم شقایقم

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
من مشکلی با اسم دخترتون نداشتم اون خانوم پگاه سابق هستم از نظر ایشون من درآوردی بود ایشون را ریپلای ...

میدونم عزیزم

دیدم برات جالب بود معنیشو بدونی خواستم بگم

مهم نیست که دیگران چه نظری دارن در مورد بعضی اسما

نظرشون‌محترمه برا من و خودشون

حالا از نظرش من دراوردیه خب باشه

رفیقم بود 
2738
این یه چیز غیر قابل انکاره که اسامی بی معنایی مثل اینایی که گفتم پر شده پس موضوع تخصصی و سختی نیست ...

الان لاویسا را یه سرچ انگلیسی زدم نوشتارش lovisa هست تلفظ سوئدی لوییزا از قرن هفده هم رواج پیدا کرده 

خداییش چهار قرن ریشه بسه دیگه 

ببین بنده خدا ریشه داشت حتی بیشتر از ماهین و سارای  فقط من و شما نمی دونستیم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
میدونم عزیزم دیدم برات جالب بود معنیشو بدونی خواستم بگم مهم نیست که دیگران چه نظری دارن در مورد بع ...

مهم معنی زیباشه 

نامدار باشه دخترتون 

الان لاویسا را یه سرچ انگلیسی زدم نوشتارش lovisa هست تلفظ سوئدی لوییزا از قرن هفده هم رواج پیدا کرده ...

منابع رو گفتم عزیز نه سرچ گوگل

منابع انگلیسی رو که گفتی بده 

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
پس چندتا منبع لطفا معرفی کن که ریشه  اویسا و لاویسا توش باشه..برم بخونم ببینم قدمت و معناشون چی ...

چه اهمیتی داره منابع

من دوست دارم اسم دخترم یا حتی پسرم رو یه چیزی بذارم و خودم هم دامن‌میزنم‌به اسمش اهمیتی نداره که چه منبعی برای چه اسمی وجود داره

چون الان اسم شما پگاهه یک زمانی یک نفری این اسم رو گذاشته بهش معنی مثلا صبح داده

حالا لزوما معنیش صبحه یا اینجوری ملکه ذهنمون شده؟؟؟؟

اسم‌من مهینه از لحاظ لغوی مه + ین

ین پسنوده شباهته یعنی مانند ماه

اما ت  قران به معنی پست اومده

مهم نیست

احترام بذارم به انتخاب دیگران برای اسم هر چند بی‌معنی و بی اساس و من در اوردی😍❤

رفیقم بود 
الان لاویسا را یه سرچ انگلیسی زدم نوشتارش lovisa هست تلفظ سوئدی لوییزا از قرن هفده هم رواج پیدا کرده ...

اینم البته نوعی خنده داره مثل دایموند که دیاموند تلفظ میکنن

2706