2737
2734
عنوان

اگه شما دختر داشتين اسمشو چي ميزاشتين؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76650 بازدید | 1659 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سایدا

اسم پیج هنریم😍😍

https://www.instagram.com/p/CAC9_uKnBXE/?igshid=1xbz5mg4ixg1p

سلام سلااام😂😂😂😂😂😂خوبین خوشین سلامتین؟؟؟؟😋😋حالا ک اومدین امضامو ببینین میشه این پیج هنری مو فالو کنید؟؟؟هر کی فالو کرد بگه برایش حمد بخونم😍😍😍😍😍https://www.instagram.com/p/CAC9_uKnBXE/?igshid=1xbz5mg4ixg1p
حتما  میزارم  طیلا

رمانشو خوندی😁😁😁

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2728
اومدم اینو بهش بگم دلم نیومد من اسمم زینب و دقیقا خیلی دارم درد می کشم ینی بگم گریه ت میگیره اطراف ...

منم دخترعموم زینب بود....بهترین و مهربونترین زن فامیل بود...ولی زجر کشید خیلی ...آخرشم که دیگه داشت زندگیش روال بهتری میگرفت سرطان گرفت و شش ماه تمام درد کشید و آخرشم فوت شدن😭😭😭

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
2738
زینب نذار همه ی زینب های اطراف من درد کشیدن خیلی😢😢

اینو قبلا یکی به منم گفته بود .درد می کشیم ولی محکمیم و قدرت واتیه زیادی داریم من اسمم رو خیلی دوست دارم . واقعا مشکلاتم خیلیییی زیاده ولی شکر می کنم خدا رو 

من فک کنم یه ۷ تایی دختر باید به دنیا بیارم😂چون یه عالمه اسم دوست دارم و از هیچکودوم نمیتونم بگذرم😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من ریحان دوست دارم ولی متاسفانه اسم خودمه

اسم دخترمو میذارم همراز یا آرامش

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

با به روز کاری ندارم

اما اگر خدا بهم دختر بده

یکیش رو میزارم ریحانه😍

یکیش رو میزارم کوثر

یکیش رو میزارم مطهره....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706