2733
2734
عنوان

شما اگه بامادرشوهرتون تویه ساختمون باشین که

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میموندم و برای ولخرجی هم که گفتی یک دفتر تهیه کن هر چی در طول یک ماه میخری از یک پفک بگیر تا یک کیسه برنج یادداشت کن درامداتون هم بنویس مثل حقوق شوهرت پول یارانه کوفتی🤣 مثلا اگه سپره تو بانک دارید سود میگیرید همه رو بنویس از اون طرف تمام خرج های ماه پول نت پول اب و بزق و گاز و شارژ موبایل بنزین کادو اگه گرفتید همه رو بنویس اون وقت برای ماه بعد متوجه میشی دخل و خرجتون دقیقا چطوریه بعد بیا اونایی که خیلی ضروری نیستن خریدش حذف کن و بودجه ات رو ۱۰ روز به ۱۰ روز تعریف کن که تو ۱۰ روز با توجه به حقوق همسرت چقدر باید خرج بشه اخر ماه هر چی پس انداز کردی مثلا اگه ۱۰۰ تومن شد برو یک سکه کارتی بخر که پس اندازت از ارزش نیوفته 

امیدوارم روزی که تیکر  تموم شد اتفاقای خوبی افتاده باشه کاربر جدید نیستم   
مرسی گلم😘😘😘سکه کارتی سود داره؟

بلاخره هر چی نرخ طلا بره بالا اونم ارزش میره بالا ولی تو اگه ۱۰۰ تومن بذاری یک کنار همون ۱۰۰ تومن میمونه بعد هم اون سکه رو بگو همسرت هدیه کنه بهت که خمس روش نیاد

امیدوارم روزی که تیکر  تموم شد اتفاقای خوبی افتاده باشه کاربر جدید نیستم   
2738

دقیقا شرایطت کپی منه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اگه همسرت قبول میکنه تو وام های خونگی با مبلغ بالا ثبت نام کن. وام ازدواج یا جانبازی رو میفروشن از این وام ها پیدا کنین. همسر و برادر منم خیلی ولخرجن و مدیریت بلد نیستن از وقتی این وام هارو گرفتن یه مقدار پس انداز کردن

چجوری مدیریت کنم؟؟؟

استارتر اگه واقعا خوبن نه نمیرفتم اما شما مدیریت کن مثلا برو برای خودت طلا بخر یا وسایل خونه قسطی بردار ..شوهر خواهرم البته مستاجر بود ولی پول خوب در میاورد خواهرم خونه پیش فروش خرید هرماه چقدر پول میدادن بابتش همسرش دیگه نمیتونست خرج این و اون کنه یا چرت و پرت بخره 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706