2737
2734
عنوان

پدرشوهرم به شوهرم میگه زنتو طلاقش بده خودم مهرشو میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6066 بازدید | 161 پست
برادر شوهر با پسر همسایه فرق نداره هر دو نامحرم هست از هر دو باید دوری کرد چرا یسره تو خونه شما پلاس ...

به امام حسین کل موهام خیس شده از عرق 

کولر نداریم فقط یه پنکه اونم جلو‌ خودشه

منم با چادر دارم خفه میشم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

رک به برادرشوهرت بگو معذبم همش خونمونی،،،بیرونش کن باباااا

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب چرا به خود پسره نمیگید بره از خونتون؟؟؟ شوهرت باید رک و راست بهش بگه من صحیح نمیدونم تو‌خونه من باشی.

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
بابا بفرستیدش خوابگاه یا با دوستاش خونه جدا بگیره

نمیره صدبار به خانوادش گفتم اما میگن به تو‌ پناه اورده

میخوایی اینو رد کنی که خودت خراب بازی کنی

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2738
خب چرا به خود پسره نمیگید بره از خونتون؟؟؟ شوهرت باید رک و راست بهش بگه من صحیح نمیدونم تو‌خونه من ب ...

بقران گفته 

اونم نه یکبار صدبااااااار

تا بهش میگیم زنگ میزنه مامانش

بعد قرار بود من شهرستان بمونم تا اینکه برادرشوهرم از اونجا بره  اما وقتی پدرشوهرم اینجوری گفت ...

وا چه برادر شوهر نفهمی داری 

اذیتش کن ...اخه کی طاقت داره این شرایط تحمل کنه 

عزیزم شوهرت زبان در دهان نداره به برادرش بگه بره خوابگاه 

هر چی الان داری میکشی ....از سمت شوهر خودته 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
نمیره صدبار به خانوادش گفتم اما میگن به تو‌ پناه اورده میخوایی اینو رد کنی که خودت خراب بازی کنی

آخه تو‌نباید بگی. شوهرت باید بگه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

به شوهرت بگو براش بلیط اتوبوس بگیره بگید" ما میخوایم بریم سفر. خونمونم صابخونه اجازه نمیده دست پسر مجرد باشه. پاشو برو خونتون دانشگاهم باز شد برو خوابگاه آخر هفته ها بیا" 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

واااییییی چطور احساس امنیت میکنی تواون خونه با اون پسرر؟!!!بااین اوضاع اصلا جای موندن نداری اونجا !!!بخودت بیاااا لطفا اتفاق یبار میفته !جم کن برو اما نه بشکل قهر .باشوهرت درارتباط باش.قبلش باهاش هماهنگ کن.بگو میرم تا آبا ازاسیاب بیفته و این پسر ازپیشمون بره !الان بنظرم مشکل اصلی تو همینه .... بقیه مشکلا رو ماها همه داریم .اینو دک کن اول بعد  باقی مشکلاتتم حل میشه 

بداهه زندگی کن نقشه ها هیچ وقت کارسازنیست!

ببخشیدااا خیلی ساده و بی زبونیدبا پدر شوهر و مادرشوهرت که خوب نیستی پدر شوهرتم که این دفعه این جور بهت گفت بازم راه به برادر شوهرت میدی؟؟بازم دمه اون زنه گرم که مثل تو بود رفت به برادر شوهرش گفت تو مثل اینکه شوهر دوم منی بیا باهم بخوابیم یه دعوا طوفانی راه انداخت

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2706