1735
1714

بچه ها من خیلی وسواس دارم نسبت به قیافم \\\\\بعد احساس میکنم سرم نسبت به بدنم بزرگه😐😐😐 در حال اینکه همه میگن یه ذره هم کوچیکه اتفاقا😂😂🤦🏻‍♀️دوستامم میگن ما هم همینطوری احساس میکنیم اتفاقا 🙃😕 بابامم اذیتم میکنه میگه قدت کوچیکه واسه همین😶😶😶 قدم ۱۶۶😑😑😑وزن۵۲

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

نه😂😐

💚💙 سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤خواهرم بدان که در پس سیاهی چادرت..غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه ،صبر زینب(س)را در کربلا،شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را میتوان دید ...و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه در انتظار و قیام مهدی (ع)نظاره گر خواهد بود❣اگر وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره پایین باورت میشه ❤یاورت❤وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.❤خدایا دستم به آسمانت نمیرسد😔اما تو که دستت به زمین میرسد....."بلندم کن" 
1718

من سرم خیلی کوچیکه نسبت به بدنم واقعا ناراحتم

خواهرم سرش بزرگه

💚گروه سبز 💚((((شروع با تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن (بامدادخمار) از 12اردی‌بهشت99)))) قد 168 🧍🏻‍♀️وزن شروع 67⬅️۶۵/۹۰۰🔐⬅️۶۴/۷۰۰🔐⬅️۶۳/۷۰۰🔐⬅️۶۳/۷۰۰🛑⬅️63/100🔐⬅️🎈⬅️۶۲/۴۰۰🔐⬅️۶۱/۸۰۰🔐(💙⏮💚)⬅️۶۰/۶۰۰🔐 (شروع چالش ۸۶ روز تا جذابیت🟢8️⃣6️⃣🟢)⬅️۵۹/۷۰۰🔐 وزن هدف ۵۷🔒)🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud💪 حرف به من/پیام ناشناس
1760
استارتر عکس پروفایلت یعنی چی خیلی برام ی جوریه😥😥😥😥

ملکه هم باشی تاجم داشته باشه باید دستکش و ماکس بزنی کرونا پولدار و فقیر نمیشناسه

میشـه بـراے سـلامتی نـی نـیِ تـو دلـ👼ـم و خـانـوادم دعـا کنیـد❤
1759
ملکه هم باشی تاجم داشته باشه باید دستکش و ماکس بزنی کرونا پولدار و فقیر نمیشناسه

عه راس میگی اره 

پس برای چی داره اشک میریزه؟

میدونم ک خدا بهم بچه نمیده 😔من حق میدم بهتون،هیشکی یه آدم افسرده و عصبی رو دوست نداره!