2726
عنوان

اجاره ویلا در شمال

470 بازدید | 26 پست

به نظر من بهترین ویلا ها رو تو این شهر ها میشه از سایت ویلارابط اجاره کرد ، لطفاً برین ببینین کدوم ویلا از همه بهتره بم پیشنهاد بدید کدوم رو اجاره کنیم خیلی ویلاهای لوکس داره

اجاره ویلا در شمال

اجاره ویلا در چالوس

اجاره ویلا در تنکابن

اجاره ویلا در محمودآباد

اجاره ویلا در نوشهر

اجاره ویلا در متل قو

اجاره ویلا در نمک آبرود

اجاره ویلا در عباس آباد

یه سوال دارم 

ویلا تقریبا ارزون از چه قیمتی شروع میشه واسه خرید می خوام نه اجاره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سوال دارم  ویلا تقریبا ارزون از چه قیمتی شروع میشه واسه خرید می خوام نه اجاره

ویلا از هر قیمتی بخواین هست ، بستگی به بودجتون داره ، میتونین زمین مناسب بگیرین و براتون بسازیم که خیلی بهتره

2728

من مازندرانم ارزش نداره بخاطر ی شب جا خواب برین ویلا لوکس و کلی هزینه کنین برای موندن و اجاره برین برین شهر معمولی تر ولی از اونجاها دیدن کنین

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
من مازندرانم ارزش نداره بخاطر ی شب جا خواب برین ویلا لوکس و کلی هزینه کنین برای موندن و اجاره برین ب ...

وقتای شلوغ که نمیشه بدون رزرو رفت ادم تو شلوغی گرفتار میشه اونم تو ترافیک

وقتای شلوغ که نمیشه بدون رزرو رفت ادم تو شلوغی گرفتار میشه اونم تو ترافیک

نه بابا از این خبرا نیس

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2706