2726

یه بار ۱۵ روز بعد زایمان رفتم بچه م شب و گریه کرد نتونست بخوابه شوهرمم نتونست بیدار بمونه خوابید من موندم و بچه دوتایی گریه میکردیم فرداش برگشتم

الانم دیگه مامانم با حرفاشو کاراش اعصابمو خراب کرده میخوام برم خونه خودم فقط مشکلم اینه که دخترم شبا خیلی بیتابی میکنه به خاطر رفلاکس و کولیک تا ۶ ، ۷ صبح بیداره شوهرمم صبح میره سر کار نمیتونه واقعا بیدار بمونه منم چجوری بچه ۱ ماهه رو مشغول کنم

راهی هست که بچه م شبا زود تر بخوابه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزا می‌خوابه؟ 

بهرحال باید کم کم عادت کنی به این روال 

ایشالا برات آسون میشه 😘

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

منم از اول خونه خودم بودم دو تا بچه کوچیک دیگمم همین بود اصن جای دیگه راحت نیستم سر سومین بچم شوهرم نزاشت یروز کسی بیاد بالا سرم خودش همه کارا رو می کرد با اینکه هیچ وقت دست به هیچی نمیزد تا چهل روز هر بچه ایی همینه شبا گریه میکنه برید خونتون تحملتونو ببرید بالا

روزا می‌خوابه؟  بهرحال باید کم کم عادت کنی به این روال  ایشالا برات آسون میشه 😘

آره روزا هم باز تا ۱۲ ظهر بیداره گاهی بقیه ش رو میخوابه تا شب

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

منم ۳۴ روزه زایمان کردم، مامانم و برادرم اومدن خونه ما کمک، برادرم ۳ هفته موند و رفت، مامانم هم از بس شوهرم ادا درآورد بعد از ۲ هفته یه شب درمیون اومد، دیگه رفت خونه شون، وقتی رفت شوهرم خودش یه شب نگهش داشت و تمام، بقیه همه اش خودم تنهایی، از بی خوابی شکل مرده ها شدم

... و من به تو ایمان دارم...
منم از اول خونه خودم بودم دو تا بچه کوچیک دیگمم همین بود اصن جای دیگه راحت نیستم سر سومین بچم شوهرم ...

سعی میکنم که تحمل کنم مشکلم اصلا بیدار موندنم نیست اینه که نمیدونم چجوری سرگرمش کنم بچه تو این سن نه بازی بلده نه هیچی وقتی گریه میکنه منم کلافه میشم

عه نی نیت بدنیا اومد مبارکه گلی

آره عزیزم مرسی❤

سعی میکنم که تحمل کنم مشکلم اصلا بیدار موندنم نیست اینه که نمیدونم چجوری سرگرمش کنم بچه تو این سن نه ...

خوب معلومه سرگرم نمیشه شکمش سیر باشه زیرش تمیز باشه دلدرد نداشته باشه میخوابه الانم نگران نباش بعد چهل روزگیش خوب میشه انقد میخوابه خسته میشی میخوای بیدارش کنی

مبارکت باشه نی نی دار شدی قدمش مبارک باشه قطره استامینوفن بده کم بخوابه

مرسی عزیزم

نمیتونم دلم نمیاد دکتر داروی خواب آور داده ولی دلم نمیاد بدم تا الان البته ۳ بار مجبور شدم بدم چون بچه خودش اذیت میشد دیشب از ساعت ۲ تا ۱۰ صبح بیدار بود بردیم بیرون با ماشین که شاید بخوابه نخوابید مجبور شدم خواب آور بدم 

2706