2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تزریق نداشتم قبل انتقال...نمیدونم برا چیه؟

من و همسرم ۳ بار ای یو آی و ۸ بار انتقال جنین ناموفق داشتیم. هر کاری میکردیم موفق نمی شدیم. تا اینکه یه مقاله علمی خوندم. تنها و تنها با خوردن ویتامین d3  و ویتامین e از یک ماه قبل انتقال موفق به بارداری شدیم. هر کسی انتقال ناموفق داشته واسه انتقال بعدی از یک ماه قبل این دو ویتامین رو بخوره موفقیتش تضمین شده است. دعاشم به روح اموات من بکنید. چون خودمون سالها دربه در دکترا بودیم و این درد و میفهمم این موضوع ساده ولی فوق العاده مهم رو به اشتراک میذارم. لطفا به همه نزدیکانتون که این مشکل رو دارن بگین

ممنون عزیزم حتما...⚘⚘ از هرکدوم روزی یک عدد؟ برای تیروئید مشکلی نداره؟

بستگی به دوز قرص داره. موقع خرید از داروخانه بپرسید چطور مصرف کنید. بعضیاش هفتگیه و بعضیاش ماهانه. با ترویید مشکلی نداره. همسرم هنزمان روزی نصفی قرص تروئید میخورد و هر سه روز قرص ویتامین ها

بستگی به دوز قرص داره. موقع خرید از داروخانه بپرسید چطور مصرف کنید. بعضیاش هفتگیه و بعضیاش ماهانه. ب ...

ممنونم لطف کردی...

شوهرم که دیگه لازم نیست مصرف کنه اخه جنین فریز داریم ولی خودم استفاده میکنم ان شاء الله ۱۵ تیرماه میرم تو پروسه انتقال برای بار سوم...دعا کنید..

2738
ممنونم لطف کردی... شوهرم که دیگه لازم نیست مصرف کنه اخه جنین فریز داریم ولی خودم استفاده میکنم ان ش ...

فقط خودتون استفاده کنید. موقع انتقال خوردن کله پاچه یا سوپ پای مرغ یا سوپ قلم رو فراموش نکنید. توت فرنگی هم کمک میکنه. یک قاشق نشاسته در یک لیوان آب سرد مخلوط کنید و صبح قبل انتقال بخورید و تا سه روز ادامه بدید. از ده روز قبل انتقال رحم رو ماساژ بدید تا خون رسانی بهش بیشنر بشه. توی یوتوب کلیپ آموزشش هست. اما از همش مهمتر خوردن قرص های ویتامین e و d3 از یکماه قبل از انتقال هست. وقتی باردار شدید دیگه ویتامین e رو ادامه ندید فقط d3 رو ادانه بدید. انشالله موفق میشید. 

من و همسرم ۳ بار ای یو آی و ۸ بار انتقال جنین ناموفق داشتیم. هر کاری میکردیم موفق نمی شدیم. تا اینکه ...

انتقال شما گرفته؟ من دیگه خسته شدم  ، شش تا آی یو آی ناموفق با یه انتقال ناموفق . این ماهم عقب انداخت بخاطر کرونا هی بهم سینافکت میده 

با سلام خدمت همه مامانای عزیز

من در پروسه انتقال جنین هستم. الان مشغول زدن آمپول سینافکت و خوردن قرص ضد بارداری و پردنیزولون هستم. سه چهار روزی هست مچ دستهام خیلی درد می کنه و بی حس شده آیا مربوط به داروهاست؟ کسی هست برام بگه که برای انتقال جنین چکارهایی انجام بدم؟

ممنونم از همگی شما

با آرزوی سلامتی برای همه 🌹🌹🌹🌹

2706