2733
2734

جدیدا هم مثل قارچ در حال رویش هستند هر جا بری یه مستر تابه ای...مستر قابلمه ای..شف اصغر و اکبری میبینی!

یه جوری هم اشپزی میکنن مشخصه دفعه اوله دارن کفگیر رو از نزدیک میبینن چه برسه آشپز باشن!الان دیدم چنان قاشق رو کف قابلمه نچسب میکشید که روح من خراش خورد چه برسه اون طفل معصوم!!!!

و از همه فاجعه تر اون قسمت اخرشه که لجن جوی آب  و پشم زیر بغل و واشر ظرفشویی رو با پنیر پیتزا پخته خودشم با ملچ مولوچ تست میکنه میگه اوومممممم!

یکی نیست بگه اون قیافه با اون ریش و پشم خودش اشتها رو کور میکنه دیگه بیشتر از این چندشش نکنید 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا من یکیشونو فالو کردم نصف اشپزی هامو از اون یاد گرفتم

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
2738
وای من ی نفرو دیدم چاقالو سیاه پر از ریشو پشم  بعد از زن پشما شرو میشه تا موهایی ک میذاره و چشم ...

خاک به سرم  بعدا میبینی همین واسه هر تبلیغ چند میلیون میگیره  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

منم بدم میاد یه سری خودشیفته! خوشمزه ترین آشغالی که میشه درست کردو منننننن فقطططط بلدم! آی بدم میاد ازشون. سریع ردشون میکنم تو فیدم نیان دیگه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706