2726
عنوان

خوردن آب كله پاچه در ماه ٤ بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 7390 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه بخوام هر روز بخورم بده؟ فقط آب كله پاچه هست گوشت و قسمتاي ديگه رو نميتونم آخه ٤ كيلو وزن كم ...

اگه خودت پاچه بگیری و بدون نمک درستش کنی عالی می شه...چون اب پاچه درسته چربی اصلا نداره ولی نمکی که بیرون می زنن باعث می شه فشارت بره بالا ...تو خونه بپز تا چند روز هم می مونه تو یخچال 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2728
بجای چربی برای رفع یبوست ی پودرایی هست که فیبر داره از دکترت اجازه بگیر و مصرف کن ...تو ماست و شیر ص ...

عزيزمي، واسم نوشت حالا بماند كه ماست و شير بالا ميارم من جز سرم و آمپولايي كه تو سرم ميزنن نميتونم داروي ديگه اي بخورم موندم چطور اين بچه رشد كرده و خداروشكر مشكلي نداره. ميگم تهوع شديد ميشنوي!

جز آبش نميتونم چيز ديگه اي بخورم فقط تو آبش نون تيليت ميكنم و ميخورم اونم اندازه يه كاسه ماست خوري

خیلی کمِ که هر روزم بخوری چیزیت نمی شه

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
اگه خودت پاچه بگیری و بدون نمک درستش کنی عالی می شه...چون اب پاچه درسته چربی اصلا نداره ولی نمکی که ...

اين بهتره، ممنون از راهنماييت البته من فشارم خيلي پايينه سرم نمك ميزنم مدام

من اگه بخوام هر روز بخورم بده؟ فقط آب كله پاچه هست گوشت و قسمتاي ديگه رو نميتونم آخه ٤ كيلو وزن كم ...

نیدونم اما منم وزن کم کردم تهوع نداشتم فق از بو بدم میومد . از هفته ۱۴ک رد شدم حالم خوب شد

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
فكر خوبيه ببخشيد بي ادبيه چون يبوست شدم گفتم شايد يكم چرب باشه مشكلم رفع بشه

برا یبوستت نمی تونی انجیر خشک یا برگه زرد آلو بخوری؟

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
2706