2733
2734
عنوان

من درامدم خوبه اما همسرم....

1571 بازدید | 101 پست

درامد شغلیش ثابت نیست. هرچی پول جم میکنم. یه جا میده به چکهاش. واقعا خسته شدم. ازش بدم میاد. خ بمن تکبه میکنه. اینم بگم پدرمادرش واقعا ندارن کمکش کنن.من اگه بهش پول نمیدادم الان هم خونه داشتیم هم ماشین بعد چندسال کارکردن. ولی همه پولامو خرج کرد برا کارش. ک ازش چیزی درنمیاد. اگه بگم دوس دارم بمیرم دروغ نگفتم 

ان شالله همگی موقع مرگ ارامش داشته باشیم. و با روح شاد بریم اون دنیا🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا چندوقت پیش تو کاردکوراسیون بود. بعدش درومد زد تو کار فروش وسایل دکوراسیون. جنسای مربوط به دکوراسیون منطورم. 

خ دلم گرفته. باورتون میشه از‌ش بدم اومده. فقط بخاطر پول

2728

خوب نده بهش

ولش کن خودش هر کاری خواست بکنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
خوب نده بهش ولش کن خودش هر کاری خواست بکنه

خوب چیکار کنیم؟ چک داده برا جنس مغازه. من ندم از کی بگیره از غریبه؟ خیلی ازخودم بدم میاد. اصن نمدونم چیکارکنم

خب یک کلام بگو میخوام جمع کنم پولامو ی بار ناراحت میشه بعدش عادی میشه براش

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706