2726
دررحد عکس و فیلم

خوب بیخیال این رابطه شووووو ادما تو واقعیت با عکس و فیلم فرق دارن میدونی چی میکم جزئیات رفتار تو فیلم و عکس مشخص نیست ادامه بدی این رابطه رو بعد ک از نزدیک ببینیش اگه مث فیلما نباشه بدجوررررر ضربه میخوریییییی بد جوررر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوووووخواهر ول کن من با دوس پسرم هرشب همو میدیدیم میگفتم از دوریش میمیرم ولی الان راحت گذاشتمش کنار راه دور اصلا بدرد نمیخور زیادم تحویلش نگیر الان چس کنش میزن ب برق فک میکنه چ تحفه ای هس  

همش 2 ماهه با همین؟

مجازی یکم سخته واسه اعتماد کردن

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
واقعا؟ چ جوری ولش کردی؟ حالت بد شد؟ چند هفته؟

ببین من هرررر شب میدیدمش حتی الانم میبینمش همش جلو چشمه ولی بنظرم بدرد نمیخورد خیلی سخت بود ولی تونستم تو هم میتونی شک نکن خودت بدبخت نکن 

2706