1735
1768

بگه باشه هر وقت یه چی گفت گفت پول ندارم پول داره ولی واسه من زورش میاد 

الان رفت واسه اتش بازی عروسی دوستش یه تومن چی خرید پولم نمبخاد بده بهش ولی اگه من گفتم یه چی میخام ختما بگه نه خیلی نفهمه سردرد داشتم میگم یه چیز شیرین بیار رفته یه کیلو واسم شکلات اورده ای خدا چیکار کنم از دستش 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

1718

مال منم جونش درمیاد یه تیکه وسایل خونه بخره شیر ابمون از زمستون چکه میکنه عین خیالش نیست ولی کافیه یکی ز بزنه بگه فلان چیزم خرابه نصفه شبم باشه میره تعمیر میکنه ولی برا خونه ی خودش میمیره

1760

صوت کلید مرد حبشی رو گوش بده

متوجه میشی چرا برا دوستش میخره برا شما نه

نزدیکی قریب الوقوع ظهور:                                                                             http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور                                                                                      قسمت سبز را کپی کنید در مرورگر.

قربون شوهرخودم بشم خدايي اصلا ازاين اخلاقانداره

دوست عزيز اينجا تبادلِ نظرِ تحميلِ نظرنيست...!      بانظرم موافق نبودي لطفاريپ نكن🤷🏻‍♀️                   نميخوام بازم كاربريم بتركه🥴                                          مرسي اه😒
گفتی چیز شیرین خوب آورد دیگه شکلاتم شیرینه

نمیگم چیز شیرین نباشه اخه نمیفهمه ده تا چی شیرین هست تو سوپریا یه کیلو شکلات واسه چیمه

اگه میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید
1665
نمیگم چیز شیرین نباشه اخه نمیفهمه ده تا چی شیرین هست تو سوپریا یه کیلو شکلات واسه چیمه

شوهر من نفهم تره الان کلی پول ب اینو اون قرض داده جمع بشه میتونیم ماشین بخریم اما کی پس میده نمیدنش دیگه

میشه برا آروم شدن زندیگیم ی صلوات مهمونم کنید ممنون میشم❤
یعنی چی تحریم از همه چی  یعنی رک بگم نه

بهش رو‌دادی اومد سمتت بگو نه.مثلا گفت آب بیار بگو نه.هر کاری گفت بگو نه شام درست نکن بگو منتظر بودم تو وسایل بخری بیاری درست کنم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40