2733
2734
عنوان

کسی اسلیم لست خورده واسه لاغری؟

181 بازدید | 16 پست

سلام 

متخصص تغذیه به من اسلیم لست داده، چند روزه دارم میخورم ولی حس میکنم بیحال میشم و سردرد میگیرم... البته در دوران شیردهی هم هستم! کسی خورده؟ عوارضی داشته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دور سر پسرتون چقدره؟!!تو این بیست و یک ماه از نمودار زده بیرون یا نه؟!

بله بالاتر از نمودار بود همیشه ولی همون 2سانت بالاتر بود، یعنی از اول بزرگ بوده و ژنتیکی تشخیص دادن دکترها، منم بچگی سرم بزرگ بوده. 

بله بالاتر از نمودار بود همیشه ولی همون 2سانت بالاتر بود، یعنی از اول بزرگ بوده و ژنتیکی تشخیص دادن ...

پسر من ماه اول سه سانت اضافه شد دور سرش ماه های بعد شد ۲/۵و ۲ و ۱/۵و.  همینطور کم شد.الان تو ده ماهگی شده ۵۰متخصص براش إم آر آی نوشته

2738
پسر من ماه اول سه سانت اضافه شد دور سرش ماه های بعد شد ۲/۵و ۲ و ۱/۵و.  همینطور کم شد.الان تو ده ...

فکر کنم دور سر پسر من هم تو نه ماهگی، حدود 48،49 بود. اگه من تو شرایط شما بودم نظر یه متخصص دیگه رو هم می‌پرسیدم، چون سونو از سر کاری نداره و اشعه نداره ولی ام آر ای، توی این سن یه ذره سخته. من پیش دکتر اشرفی بردمش و اونم یه سری سوالات پرسید و گفت طبیعیه ولی سونو هم که بی ضرره بده که خیالت راحت باشه. 

شما هم اگه سابقه تشنج، رفتار غیر طبیعی و.. نداره، کاراش همراه با سنشه، میشینه و.. به نظرم به یه متخصص دیگه هم مراجعه کن

فکر کنم دور سر پسر من هم تو نه ماهگی، حدود 48،49 بود. اگه من تو شرایط شما بودم نظر یه متخصص دیگه رو ...

پسر من تو جنینی تورم بطن مغزی داشت ک إم آر آی جنینی انجام دادم اومده بود تو محدوده نرمال...نمی‌دونم چیکار کنم.همش فکرشم میگم برا اینکه خیالم راحت شده إم آر آی انجام بدم 

من یه مدت اسلیم لست کاکائویی بجای شام میخوردم میریختم تو شیر داغ . خوب بود ولی خوب بخاطر داروهای خاصی که مصرف میکنم دکتر گفت نخور

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
فکر کنم دور سر پسر من هم تو نه ماهگی، حدود 48،49 بود. اگه من تو شرایط شما بودم نظر یه متخصص دیگه رو ...

تو ۸۰روزگی سونو از سر انجام دادیم.گفت هیچ مشکلی نداره فقط اگه از نمودار بالا زد برو إم آر آی انجام بده...منم تو این مدت ک از نمودار بالا زد انجام ندادم اما الان ک پنجاه شده بردم متخصص مغز و اعصاب اطفال .گفت إم آر آی انجام بده....اصلا چیزی نپرسید ک رشدش چطوره و چ کارا انجام میده...خداروشکر خیلی خوبه از همه نظر...از چیزی میگیره بلند میشه.از مبل بالا میره

پسر من تو جنینی تورم بطن مغزی داشت ک إم آر آی جنینی انجام دادم اومده بود تو محدوده نرمال...نمی‌دونم ...

اگه تو جنینی هم تورم بوده، بده خیالت راحت بشه. ان‌شاالله که هیچی نیست ولی خیالت راحت میشه و استرست کم میشه

2706