2737
2739
عنوان

حالم بده دعام ميكنين😔😔

111 بازدید | 5 پست

٢٣فروردين ٩٧طلوع غمهام بود و خوشي از روزگارم گم شد به خداوندي خدا قسم تاالان يه روز خوش نديدم

دعام كنين شايد خدا صدامو شنيد😔😔😔

دلوم آشوب و غوغاست قلبم هزارتيكه اس ته خطم كم آوردم پس چرا خدا سكوت كرده😔😔😔😔😔

با دلاي پاكتون دعام كنين كاش يه روز تاپيك بزنم ك حاجتروا شدم چقدردلم ميخواد طعم احابتو بچشم😔😔😔

ميشه واسه خواسته دلم يه صلوات بفرستين دريغ نكنيناااا😔😔😔😔😔

عزیزم😍😘

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشالله به همین وقت وساعت اذان به حق امام زمان به حق جواد ائمه گره مشکلات زندگیت باز شه و بیای از غروب غمهات وخوشیهای بینهایتت بگی دوستان هرکی پست منا میبینه با دلای مهربونتون دعا کنید پدرم خوب بشه تو ای سیو انشالله به همین وقت و ساعت همگی حاجت روا بشید 

❤❤❤❤
2731

الهی عزیزم به حاجتت برسی منم دعاکن

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼