2733
2734

منظورم بلاگراس ن شاخ ماخا

من از ملیناتاج خوشم میاااد هم نازه هم خوش اخلاق و مهربون

شا از کیا خوشتون میاد؟؟چرا؟؟؟    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

اینستا ندارم هیچکیو نمیشناسم 😕😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان ترنم چون به نظرم اطلاعاتش خیلی خوبه برای تربیت بچه  زن شاهرخ استخری

مامان ترنمو نمیشناسم    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2731
2738
اینستا دارم ولی از هیچکی خوشم نمیاد پیجم‌فقط برای  فامیل و دوستامه مخصوصا دوستای دانشگاهم

پ من چرا اینقد خوشم اومده از ملینا   

صدف بیوتی ندا یاسی و کایلی جنر و خانوادش

کایلی جنر خیلی ب نظرم جذابه لحنتی      

وای نه 🤦‍♀️ انقد بدون ارایش و بیریخت استوری گرفته وقتی ارایشم میکنه دگه جذاب نمیاد از نظر من شما راوک فروغی رو فالو‌کن تازه میفهمی این بلاگرا هیچ سوادی ندارن مخصوصا ملینا

2706