2726

واسه منم بخون🙏❤

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌷

خدایاشکرت در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاقای زندگیم افتادن خدایاشکرت خدایا مرسی😍❤واسه حاجت روا شدنم یه دونه صلوات بفرس😘❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه چیزی تو گلوم‌گیر کرده( استخون مرغ )  خیلی میترسم  اصن پای رفتن ب پبش دکترو ندارم&n ...

دختر پاشو برو دکتر عزیزم خودش نمیره پایین خاله منم این جور شد رفت دکتر بردن اتاق عمل دراوردش براش ؛زود پاشو برو خطرناکه گلوت ورم کنه دردسر میشه برات 

مراقب فاصله ها باشیم گاهی خیلی زود دیر میشود 😔😔😔
با دست در نیومد؟؟ 

نه😐نمیدونم هست اصن یانه 

ولی اب دهنمو قورت میدم ی درد میگیری و یجوریه 

وای بخدا هیچییییی جای سلامتی رو نیمگیره

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
نه😐نمیدونم هست اصن یانه  ولی اب دهنمو قورت میدم ی درد میگیری و یجوریه  وای بخدا هیچیییی ...

نمیدونم مونده یا رفته پایین ! اگه رفته باشه مریتو احتمالا یه مقدار زخم کرده تا چند روز به مدت دو هفته غذای ابکی بخور خیلی نرم .که خوب شی

التماس دعا 🤲🌸

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  
2706