2733
2734
عنوان

چقدر دلم میخواد الان....

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 84 پست
ای وااای...عشقت ی طرفس؟؟اینکههه خیلییی بدههه😞منم عشقم بهش ی طرفه بود..عاشقش بودم اما بم توجه نمیکرد ...

توتتاپیک دوتا مونده به آخر قضیه ام با این آقا نوشتم،اگه دوست داشتی بخون

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چه نازه،کجاست مگه؟!

نخریدم به دلایلی یه سال دیگ اگ بتونم بخرمش 😩

۶ تومن  امسال بعد کنکور شاید بابامو راضی کردم مخالفن☹ میگن برو سر خون زندگیت بعد بخر

‌اگ راحت بود ک فرهاد دل یه کوهو نمیکند...
فدات بشمم چشم عزیزم حتما..اها ازدواج کردی؟اون ازدواج نکرد؟؟بنظرت ممکنه بیاد سراغت؟؟😍

نه اون ازدواج نکرد...من یکسال ونیم بعداز ازدواجمه که دارم جدا میشم...نمیدونم بیاد یانه....

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
همش میگفت خواهرت اینو گفت...خواهرت اینجوری کرد...اعصابم رو میریخت بهم

حالا خواهرت هم چیزی میگفت؟! باید از شوهرت دفاع کنی

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
نخریدم به دلایلی یه سال دیگ اگ بتونم بخرمش 😩 ۶ تومن  امسال بعد کنکور شاید بابامو راضی کردم مخ ...

۶تومن؟؟؟؟ به نظرم یکم گرونه

2738
۶تومن؟؟؟؟ به نظرم یکم گرونه

ارع میدونم اسکاتیش ولی هیجا شبیه خود خود این نتونستم پیدا کنم اصا ازش نمیتونم دل بکنم😿 اگ راضی بشن خیلی خوب میشد

دوستم خرید نژاد ترکیش آنگورا ۲۳۰۰ 

من فک کردم این حداکثر ۴ باشه😑🚶‍♀️

‌اگ راحت بود ک فرهاد دل یه کوهو نمیکند...
حالا خواهرت هم چیزی میگفت؟! باید از شوهرت دفاع کنی

نه والا...کلا باهمه مشکل داشت،من دفاع میکردم ازش همه جا، ولی هرجا میرفتیم بهونه میگرفت.....همش میگفت هیچ جا نریم،باکسی درارتباط نباشیم...

نه والا...کلا باهمه مشکل داشت،من دفاع میکردم ازش همه جا، ولی هرجا میرفتیم بهونه میگرفت.....همش میگفت ...

مشکل داشته طفلی

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
دوست داشتم با شوهرم وارد بیمارستان بشم بگن نیاید برگردید بخش خالی هست تموم شد دیگه😣

منظورت متوجه نشدم،مگه چی شده؟

والا دیگه بجایی رسیدم هیچی خوشحالم نمیکنه 

شاید فقط مردن

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706