2726
عنوان

اگه دلتون شکسته هیچ وقت اینجا نگید

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 115 پست
شوخی کردم نکشیییییممم😆😆😆😆

😡😡😡😡🔨🔨🔨🪓🪓🪓🪓⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من یک عیبی دارم اینکه موقعی که ناراحتم احساساتم بر عقلم غلبه میکنه اینجا تاپیک میزنم بعد خیلی پشیمون ...

دقیقا عین منی ولی من واگذارشون میکنم بخدا چون وقتی دلم میگیره فقط اینجارو دارم و حالم بدتر میشه

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
اووف طرف به من ميگفت خدارشكر خدا بهت بچه نميده توودنياي واقعي هيچ بيشعوري اين حرفو نزده بود بهم

🤣🤣 عزیزم ....گلم ببخش برای اون حرفت خندیدم که گفتی تو دنیای واقعی هیچ بیشعوری این حرفو نزده ....

خودت هیچوقت ناراحت این حرفا نکن 

منم بچه ندارم 

ولی با گفتن یا نگفتن این حرفا نظر خدا عوض نمیشه 

انشاءالله هم شما و هم من و هم همه ی خانم های چشم انتظار دامنمون سبز بشه خدا یه نی نی سالم بهمون بده

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

خیلیا هم دل منو شکوندن. الانم تو این تاپیکه تفاوت سنیم با عشقم زیاده خیلی دلمو شکست هی گفت فلان میشی و فلان با دوستش منو توی تاپیکی ک زنه از تفاوت سنیخ زیات میرنجید و سردیه شوهرش تگ.کردن من از خدا خواستم بش بچه بده ولی مطمنم بچشون با یکی ک.تفاوت سنیش زیاده ازدواج میکنه خیلی دلم شکست.  

چون دل خیلیا رو میدونم شکستی خداهم دل تو رو میشکونه اون زنه هم لابد ی جوری شکوندیش ک اینجوری گفته بهت یاعلی

وزن فعلی۵۵💙هدف اول ۵۸💚هدف دوم ۶۰💜هدف سوم6۳💛
چون در جواب ريپلاي هاي مداومش كه ول كن نبود گفتم ادم جواب هرسگيو نميده

ای بابا

گلم انشالله ب زودی زود تاپیک بارداریتو ببینم امیدت بخدا😍

گلم ببخشش ک خودتم راحت باشی و اون حرفشو هم بتونی فراموش کنی

خدایاشکرت ک هوامو داری😍

بنظرم کلاهیچی ازخودتو زندگیت ت این سایت نگو.هیچی یعنی هیچی. نه ازخوشیات ن از بدبختیات.ن ازخریدت نه ازعکسات.نه از شام و ناهارت هیچ هیچ...امضایی هم نزن که واس یه عده سوژه بشی ک مبادا ازهمون امضا دلتو بشکنن...تاپیک فان هم میزنی باید حواست ب همونم باشه اخه نباید بزاری محبوب بقیه کاربرا بشی وگرنه همونم میشه یه دردسر جدید ب دردسرای قبلیت...کلا اروم برو و اروم بیا😑

🤣🤣 عزیزم ....گلم ببخش برای اون حرفت خندیدم که گفتی تو دنیای واقعی هیچ بیشعوری این حرفو نزده .... ...

😅😅😅والا بعضي حرفايي ك اينجا شنيدم هيچجا نشنيده بودم حتي از دشمنام كه منو ميشناسن كاملا😁

انشالله عزيزم دعا ميكنم شما زوودتر از من باردار بشين بياين تاپيك بزنين ذوق كنيم برات😍😍❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من واسه هرکس بچه دار نمیشه دعا کردم واسه اون خانمم دعا کردم از ته دلم ولی خیلی دلم شکست😔خب من با زندگیم تفاوت سنیم زیاده ب چ کسی چ ربطی داره خودمون غم کم نداریم کسیم بیاد نمک بپاشع اخه بیخیال

وزن فعلی۵۵💙هدف اول ۵۸💚هدف دوم ۶۰💜هدف سوم6۳💛
😡😡😡😡🔨🔨🔨🪓🪓🪓🪓⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩⁦🗡️⁩

🤣🤣🤣

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
😅😅😅والا بعضي حرفايي ك اينجا شنيدم هيچجا نشنيده بودم حتي از دشمنام كه منو ميشناسن كاملا😁 ا ...

عزیزم فدای مهربونیت بشم بوس به مماخت😙😙😙😚😚

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
ای بابا گلم انشالله ب زودی زود تاپیک بارداریتو ببینم امیدت بخدا😍 گلم ببخشش ک خودتم راحت باشی و او ...

ممنونم خوشگلم انشالله😍❤️

بخشيدن كه نميدونم ميتونم يا نه 

ولي بهش فكر نميكنم فقط اينجور وقتا يادم ميفته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706