2733
2739
عنوان

اگه دلتون شکسته هیچ وقت اینجا نگید

916 بازدید | 115 پست

از من به شما نصیحت

چون هرچی شنیدید هزاربرابر بدترشو اینجا میگن

بی درک و فهم زیاده

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اووف طرف به من ميگفت خدارشكر خدا بهت بچه نميده

توودنياي واقعي هيچ بيشعوري اين حرفو نزده بود بهم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اووف طرف به من ميگفت خدارشكر خدا بهت بچه نميده توودنياي واقعي هيچ بيشعوري اين حرفو نزده بود بهم

یک حرفایی که مخ ادم سوت میکشه موقع ناراحتی

نمیدونم ازخدا نمیترسن 

کاش منم بی وجدان بودم بی وجدانی خیلی خوبه فقط زهر میریزه ادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اووف طرف به من ميگفت خدارشكر خدا بهت بچه نميده توودنياي واقعي هيچ بيشعوري اين حرفو نزده بود بهم

😢😢😢😢چجوری دلش اومد انقدر بد دلتو بشکونه 

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

تفریح و سرگرمی

داستان کوتاه

عجیب ولی واقعی

بحث های جنسی

و مابقی هم که عکس و غذا و رومینا و گزارش بزنین و تعیین جنسیت

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
سلام دختر چی شده دوباره دوستم؟

سلام

چیز خاصی نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یسری منم تاپیک زدم دلم از دست مادرشوهرم گرفته بود کلی توپیدن بهم چرا چون خونشون پانشدم غذا درست کنم میگفتن وظیفت بوده😐

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
😢😢😢😢چجوری دلش اومد انقدر بد دلتو بشکونه 

داشت مدام ريپلايم ميكرد 

گفتم ادم جواب هر سگيو نميده حرصش گرفت😅😅

نميدونم دلم شكست يا نه ولي حس جديدي بهم دست داد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706