2737
2734
عنوان

اخه چرا ی حقوقدان نییست😭😭😭😭😭

128 بازدید | 25 پست

استادم گفته درمورو قرار داد رحم اجاره ای کنفرانس بدم چی سزج کنم همه چی در موردش بیاد مثلا اجرت تعیین نشع چی میشع و. ...اخه هیچی نیس تو گوگل

وزن فعلی۵۵💙هدف اول ۵۸💚هدف دوم ۶۰💜هدف سوم6۳💛

میتونی زنگ بزنی استفتاء کنی

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجا

دفتر مراجع

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2738
جواب میدن؟حقوقدانن؟

بحث های شرعی شو جواب میدن

من رشتم حقوقه رحم اجاره ای فک کنم برای قواعدفقه یااصول فقه باشه باید کتابی درباش سرچ کنی و از مطالب ...

چ کتابی؟؟من حقوقم فقه نیستم

منم حقوقم اما استادمون برامون از رو کتاب گفته بود ی لحظه صبرکن ببینم چیزی پیدامیکنم برات

وای مرسی فداااتشم❤❤❤اون گفت بگیم اگ اجرت معلوم نسه چ حکمی داره کلن از نظر قانون مدنی

2706