2737
2734

نمیخواستم برم قبرستون بار دوم که زنگ زد رفتم دیگه

بعد دو دقیقه بچه رو دادم دستش ولش کرد بچه رو هل دادن خورد زمین کلی گریه کرد سرش خورد رو سنگ ها بمیرم الهی خدا رحم کرد

بی عقل 15 16 سالشه

اینقدر هواشو دارم از لحاظ مالی و لباس و هرکاری داشته باشه دردسرش واسه منه

نمک نشناس اینجور جواب داد

الان زبونش دو متره اصلا شرمنده نیست میگه میخواستی خودت حواست باشه

از طرف من بزن تو سرش😂

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خواهرت خودش بچس چه توقعی ازش داری 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

وااا ۱۵ سالشه بچه دار بلد نیست خودت باید حواست باشه دیگه 

حالا اتفاق هم میفته ، از عمد که سر بچه رو نزده به سنگ 

خودت بیشتر دشمنی میکنی اونم با ی بچه ۱۵ ساله

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

گفتم حالا چیکار کرده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دهه هشتادیا نود درصدشون همینه ازش انتظار نداشته باش میخورتت ازین مدلا زیاد دیدم

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
2706