2726
ن ارتباط مون کمه ینی بعد چندسال دیدیم همو و من خوشم اومد ازش اونم فکرنکنم بدش اومده باشه ولی خب تو ...

ارع خوبه ولی یه جوری که دیگه ضایع نباشه بفهمه یکم که باز رفت وامد کردین منتظر بمون نشد یه جور برو توچشش😂خوب واسطه نداره دیگه چی کارست ؟وضع مالستون یکیه جوری نیس که اطرافیان مخالفت کنن سناتون گیخوره بهم ولی خیلی حواست جمع باشه غرورت من از اینایی که مستقیم وصریح دزخواست میدن ودرک نمیکنم😖مثله فیلم دلدادگان مثلا مطمین باش که یه کوچولو اونم رغبتی بهت دارع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ارع خوبه ولی یه جوری که دیگه ضایع نباشه بفهمه یکم که باز رفت وامد کردین منتظر بمون نشد یه جور برو تو ...

حوصله ندارم بمونم ببینم کی بازم میبینیم همو

برا همین میگم با بهونه ای پیام بدم که شماره مو داشته باشه😂

اگه خودش بدش نیاد دیگ پیام میده اگه نه من دیگ پیام نمیدم.

مامانم یکم سخت گیره تو ازدواجم کلا ولی این پسر رو دوس داره کلا.

چهره خيللللي مهمه

بعدا نياي ناله كنيا ج

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منم اول از قیافه همسرم خوشم نمیومد ولی ریسک کردم قبول کردم..الان هر روز بیشتر از روز قبل دوسش دارم.. ...

منم همینطور 😍

بقیه چیزاش اوکی بود 

نتونستم بگذرم😁

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من یه خواستگار داشتم چهرشو اصلا دوس نداشتم ،بعد هی مامانم اینا میگفت شرایطش خوبه خونوادش خوبن قبول کن خلاصه ۲ ماهی من با این‌اقا حرف زدم حتی قرار نامزدی گذاشتیم ،دو روز قبلش نشستم با خودم فکر کردم گفتم من نمیتونم هیچجوره قبول کنم که شوهرم قیافش این باشه حتی خجالت میکشم نشون بقیه بدم ،با خودم گفتم مهم دله منه نه حرف خانواده ،خلاصه زدم زیرش گفتم نمیخوام ،خلاصه بعد جواب منفی من خونوادش اون روشونو نشون دادن و فهمیدم چه ادمای مزخرفی بودن ،گرگ تو لباس بره ،خدا رو هزار مرتبه شکر کردم که جواب منفی دادم ،ببین قیافش جوری هست که مثلا نشون دوستات بدی؟بتونی باهاش عکس بگیری بذاری پروفایل،اگه به دلت نیست رد کن قحطی شوهر که نیس

من یه خواستگار داشتم چهرشو اصلا دوس نداشتم ،بعد هی مامانم اینا میگفت شرایطش خوبه خونوادش خوبن قبول ک ...

وای که چقدر خوب میشه اگه یکی باشه که عکس این حرفا درباره اش صدق کنه 

روت بشه باهاش بری بیرون توی خیابون کنارش راه بری با افتخار به همه نشونش بدی 

من یه خواستگار داشتم چهرشو اصلا دوس نداشتم ،بعد هی مامانم اینا میگفت شرایطش خوبه خونوادش خوبن قبول ک ...

راجب عكس و تو خيابون راه رفتن واقعا مهمه طرفت به دل خودت بشينه 

ولى نميدونم من چرا از هركى خوشم مياد ديگران ميزنن تو ذوقم كه اى بابا قدش كوتاهه، چقد لاغره، چرا انقد كچله، چرا درازه!!!!

خودم از طرف خوشم مياد ولى ديگران جورى رفتار ميكنن كه انگار اشتباه ترين انتخاب ممكن رو كردم سر همين يا با دوس پسرام كات ميكردم يا خواستگارا رو رد ميكردم و اينگونه شد كه هنوز مجرد و سينگلم😂🤦‍♀️

وای که چقدر خوب میشه اگه یکی باشه که عکس این حرفا درباره اش صدق کنه  روت بشه باهاش بری بیرون ت ...

دقیقا این خیلی مهمه به دلت بشینه ،اگر به دل ادم نشینه زه نظرم هیچ وقت نظر ادم عوض نمیشه ،هی باید استرس داشته باشی نکنه یکی ببینه ،نکنه ابروم بره

2706