2737
2734
عنوان

دخترا چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 313 پست
😐😐😐همدستی کردین منو از زندگی نا امید کنید؟ 😐

خانوما‌تحت‌هررررر‌شرایطی‌پشت‌همن‌😎😎

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عههه‌ پس‌پیام‌بده‌به‌اون‌خانوم جواب‌که‌دادن‌(ما‌که‌می‌دونیم‌چیه😎) اسکرین‌بزار قول‌می‌دم‌همه‌ ...

😐واسه الان نمیخوام بابا اگه اینکارو کنم که سر پله اول میفتم پا میزارن روم رد میشن😐😐

2728
ای بابا   ...اره همینی که گفتی...ولی اگه جلو اونم همینقدر اعتماد بنفس داشته باشی به فنا میری & ...

‌دقیقا

استاتر‌کمتر‌خودتو‌تحویل‌بگیر😐

یه‌اسپند‌دود‌بده‌حتما😂

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2738

استاتر‌یا‌به‌پیشنهادم‌عمل‌می‌کنی

یا‌با‌یه‌دکمه‌گزارش‌کاربریتو‌می‌دم‌به‌فنا

حالا‌خود‌دانی

این‌یه‌اخطار‌بود☺

نمیخوام دلیل الکی بیارم که باور کنید 😅 اما نمیتونم ؛) 

پس‌هیچی‌دیگه

کاربر‌خوبی‌بودی

خدا‌رفتگان‌همرو‌بیامرزه😁

نگو که کنکوریه:/

تا‌الان‌سر‌کار‌بودیم‌عزیزم  

منو‌بگو‌وقت‌ارایشگاه‌گرفتم

ایی‌تفففف😐😐

2706