2737
2734
عنوان

گریه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 59 پست
عکس میذاری؟

دیدی اسی ؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نهههههه دوباره بذار

بیا گذاشتم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
مبارکه از اونایی ک من میخواسم نداش😔

انشالا پیدا میکنی عزیزم

تو ایران مارک خریدن زور داره ولی یه سر برو فروشگاهشون

چه مدلی میخوای حالا؟ اگه اسپرت میخوای یه پیج درست حسابی بهت معرفی کنم یه برند آلمانی هست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حالا با انبوهی از پا کوچیک ها مواجه میشیم😏 منم مثل شما هستم استارتر سایز پام ۴۰.   ۴۱.&n ...

حساس نباش 😂😂قدت چنده

خدایا تنها امیدم تویی💛لایک نکن عزیز دل برادر
انشالا پیدا میکنی عزیزم تو ایران مارک خریدن زور داره ولی یه سر برو فروشگاهشون چه مدلی میخوای حالا؟ ...

اره من اسپرت ونس میخوام معرفی کننن

2738

من سایزم ۳۹ هستش تپل شدم یه کفشایی ۴۰میخوره دوستم میگه شماره پات چلوقبره بس که بیتربیتن انگارادم خودش یکاری کرده پاش بزرگ بشه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
من سایزم ۳۹ هستش تپل شدم یه کفشایی ۴۰میخوره دوستم میگه شماره پات چلوقبره بس که بیتربیتن انگارادم خود ...

چی اخرشو نفهمیدم بهم ریختس

چی اخرشو نفهمیدم بهم ریختس

میگم انگارخودآدم یکاری کرده پاش بزرگ بشه نمیفهمن دیگه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
میگم انگارخودآدم یکاری کرده پاش بزرگ بشه نمیفهمن دیگه

آره متاسفانه باید ادم سعی کنه مهم نباشه براش برا منم این اتفاق افتاده کفش اندارم نمیشد یارو همچین نگام کرد خجالت کشیدم از خودم

اره من اسپرت ونس میخوام معرفی کننن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706