2733
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاید کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قد پسر من ۷۵ هست .و من خیلی استرس دارم یعنی رو اپن خط نشانه گزاشتم هر روز قدش میکنم .دیگه دارم خول م ...

واي منم هر روز قد ميكردم ديگه بيخيال شدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731
جدی؟من هفته یه بار تو زمستون .و هفته ای دو بار تو تابستون میبرمش .

دو بارم خوبه آره آبم برا رشد بچه خوبه. براش خاگينه اينا درست ميكني؟؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
قد و وزن بچه تو خوبه .نگران نباش ..فقط ریزه تناسبش خوبه ..

آره ريزس خودمم ريزم.وزنشو فك كنم بالا اشتباه نوشتم ١١/٥ كيلوئه.خيلي دوس دارم قد بلند باشه.يعني از ١٧٥ به بالا باشه حداقل.انسالله همه مون پسرامون قد بلند باشن

اره بابا .چون مشکل تیرویید داره از نارسیش به خاطر همین غدد میگه گیر نده بهش

باور كن زمان حلشون ميكنه همه شو.ولي دركت ميكنم منم مادر هميشه نگرانيم

2738
واقعا .دکتر قد پسر من گفته باید بشه ۱۸۵ .ولی فعلا ۷۵ هست .همش استرسشو دارم

٨٥ يا ١٨٥؟؟؟

كلا وقتي بيخيال چيزي بشي اون درست ميشه.شيرخشكم نخورد نه؟؟

عزيزم براش مولتي ويتامين حاوي زينك بگير ايراني زيتو كيد و سندروس زينك دار اينا خوبه خارجيم سانستول ...

ببخشید من پسرم دوسال ونیمش کدوم ویتامین ومی تونم بدون تجویز دکتر بدم اخه تا حالا ازمایش نداده الانم به خاطر کرونا می ترسم ببرمش دکتر

ببخشید من پسرم دوسال ونیمش کدوم ویتامین ومی تونم بدون تجویز دکتر بدم اخه تا حالا ازمایش نداده الانم ...

عزيزم اگه بي اشتهاس ميتوني سندروس حاوي زينك يا كيندر يا سانستول بگيري براش.اما اگه خوب ميخوره و رشد ميكنه هيچي نميخواد.

اگه ضعيفه هفته اي سه بار ازين مولتي ويتامينا بده.هفته اي دو بار هم قطره آهن ليپيزوفر بده

تو بزرگسالی ۱۸۵ .نسبت به سن منو باباش ...از اول فقط شیر خشک خورده .

انشالله عزيزم هميشه تنش سلامت باشه و موفق

2706