2726

هفته بیستمم الان حدود یه هفته س شدیدا ضعف دارم مخصوصا تو دست و پام انگار سست میشم کسی مثل من بوده؟یه چند روزی قرص آ اس آ مصرف کردم دکترم داده بود ممکنه از اون باشه 

همش میترسم اینجوری بمونم بعد از زایمانم 😢😢😢

خدایا شکرت 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از اول بارداریم اینطور بودم تا اخرش با سرم و امپول جون میگرفتم باز شما خوبی من حرفم نمیتونستم بزنم راهم نمیرفتم زایمان کردم بهتر شدم ولی هنوز بدنم ضعیفه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728

من اول بارداری سر دوتا بچه هام اینطوری شدم،ماهیچه پاهام از درد میخواستن بترکن بعد به مرور با بالا رفتن ماه بارداری خوب میشد

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤
من از اول بارداریم اینطور بودم تا اخرش با سرم و امپول جون میگرفتم باز شما خوبی من حرفم نمیتونستم بزن ...

عزیزم به سلامتی زایمان کردی؟؟ نی نی ت خوبه؟قدمش مبارک باشه 

ضعف دست و پا داشتی دوستم؟ من دست و پام انگار شل میشه و حس غش دارم بیشتر تو عضلاتم 

خدایا شکرت 😍
منم هستم    ویتامین د   نمیخوری    یکم حرکات کششی خوبت میکنه از نت سرچ کن&n ...

مکمل کلسیم میخورم ویتامین د هم نوشته داره خیلی ضعف عضلانی اذیتم میکنه دست و پام غش میکنه 

خدایا شکرت 😍
من اول بارداری سر دوتا بچه هام اینطوری شدم،ماهیچه پاهام از درد میخواستن بترکن بعد به مرور با بالا رف ...

من اوایل اینجوری نبودم ، یه هفته شدیدا ضعف دارم دست و پام شدید ضعف میره . شما هم ضعف دست و پا داشتی؟ 

خدایا شکرت 😍
2706