2733
2734
عنوان

وسواسیا بیاین 😂❤

456 بازدید | 46 پست

بیاین بهم یاد بدید چجوری وسواسی بشم ؟😂

ویژگی های کسی که وسواس تمیزی داره چیه و چجوری به اون درجه از عرفان برسم و انقد بیخیال نباشم؟😂

درسته اینجا مجازیه ولی دل آدماش واقعیه... نشکنیمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا خودتو درگیرش نکن به جنون میرسی.

من پدرم درومده تا بتونم یکم کنترلش کنم😭😭😭

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2728
من یه وسواسی به شدت خول چلم که دلم برا زمان کثافت بودنم تنگ شده😞😞😞

من تمیزم و به بهداشت خیلی اهمیت میدم ولی شدیدا نا مرتب و نا منظمم گاها میگم کاش یطوری شه که وسواس بگیرم اینطور نباشم

2738

😂😂😂

خدا نکشتت

ی چیزی ک هنش نامزدم میناله این عه ک نمیزارم با لباس بیرون بشینه رو مبل حتما باید بره عوض کنه بندازه تو سبد لباس چرک

یا مثلا دستگیره دستشویی هنش روش دستماله

یا مثلا لیوان هامون متفاوته(البته این وسواس نیس فقط نامزدم میکه لامصب من میبوسمت لیوان متفاوت چ معنی داره 😂😂)

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
توروخدا خودتو درگیرش نکن به جنون میرسی. من پدرم درومده تا بتونم یکم کنترلش کنم😭😭😭

وای آخه من خیلی بیخیالم خیلیییی

من تمیزم و به بهداشت خیلی اهمیت میدم ولی شدیدا نا مرتب و نا منظمم گاها میگم کاش یطوری شه که وسواس بگ ...

من قبلا میرفتم دستشویی دیتمو نمیشستم میگفتم مگه به چیزی دست زدم که کثیف باشه .الان دم دستشویی وایسادم هر کی میره میاد میگم دستاتو شستی

وای خیلی بده اصلا همچین چیزی نخاه، من خودم به ظرف وسواسم همه رو دوبار میشورم

یکیو میشناسم وسواس نجسی داره انقد شسته دیسک کمر گرفته، یه بار شلنگ گرفته اشپزخونه رو بشوره بعد حالش بد میشه نگو دستشو بریده نفهمیده آب هم هی رفته خونش رفته نفهمیده، داشت میمرد😑

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
😂😂😂 خدا نکشتت ی چیزی ک هنش نامزدم میناله این عه ک نمیزارم با لباس بیرون بشینه رو مبل حتما باید ...

😂😂😂😂😂

ما هم ظرف هامون شکلاش متفاوته البته نه بخاطر تمیزی برای این که مشخص شه کدوم مال کی هست که خودش بشوره بذاره سرجاش😹

وای آخه من خیلی بیخیالم خیلیییی

بیخیال نباش دور و برتو مرتب کن ولی دیگه شورشو درنیار.بالاخره ادم تو خونه داره زندگی میکنه نمیشه که همیشه همه جا بدون گرد و غبار باشه همیشه فوری بعد از غذا خوردن ظرفا شسته بشه.

2706