2726
عنوان

خانومایی که دوقلودارن

133 بازدید | 34 پست

میشه بگین چه جوری برنامه ریزی کردین کع به کاراتون برسین من هرکاری میکنم نمیشه

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

آدم کم میاره من که اصلا وقت نمیکردم حتی خودمو تو آینه ببینم😂ولی که الان ۶ساله ان نفس راحتی میکشم که حرف گوش کن هستن

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
آدم کم میاره من که اصلا وقت نمیکردم حتی خودمو تو آینه ببینم😂ولی که الان ۶ساله ان نفس راحتی میکشم که ...

عزیزم ار ثی شد یا با قرص

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هميشه اينو ميگم كه زحمت ماماناي دوقلو دار دو برابر بقيه نيس شش برابره والا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
عزیزم ار ثی شد یا با قرص

من دارو مصرف کردم ولی مامان بزرگم با عمه ام دوقلو اوردن

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
آدم کم میاره من که اصلا وقت نمیکردم حتی خودمو تو آینه ببینم😂ولی که الان ۶ساله ان نفس راحتی میکشم که ...

خدایا بالاخره یکی امیدوارم کردمرسی

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
من دارو مصرف کردم ولی مامان بزرگم با عمه ام دوقلو اوردن

کلومیفن خوردی گلم؟؟

سایز فولیکولت چن بود؟چنتا فولی داشتی ک دوقلو شد

خدایا بالاخره یکی امیدوارم کردمرسی

خواهش گلم.چندوقتشونه؟

کلومیفن خوردی گلم؟؟ سایز فولیکولت چن بود؟چنتا فولی داشتی ک دوقلو شد

اره خوردم‌.سونو گفت دوتا فولی ۲۱ داری عالیه شبش امپولارو زدم همون شد که باردار شدم

اره خوردم‌.سونو گفت دوتا فولی ۲۱ داری عالیه شبش امپولارو زدم همون شد که باردار شدم

گلم من روز ۱۳ پریود رفتم سونو دوتا فولی داشتم

۱۴ هم ساعت ده صبح زدم امپول

دکتر گف امشب ک پونزدهمه شب ساعت ده اقدام کنم بنظرت امروز رشد فولیکولام بیشتر شده از روز سیزدهمم؟

گلم من روز ۱۳ پریود رفتم سونو دوتا فولی داشتم ۱۴ هم ساعت ده صبح زدم امپول دکتر گف امشب ک پونزدهمه ...

امکان داره.انشالله که نتیجه مثبته😍

عزیزم شما باردار شدی؟

بله دوقلو که الان ۶سالشونه 

2706