2726

اصلا چقد این سریال قشنگه چقد تو فصل سوم اوج گرفت

چه بازیگر خوبی

حیف که بازیگر نقش موژگان زیاد جالب انتخاب نشده

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

مژگان

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا؟؟؟😳

چی؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2728
مژگان

عزیزم من غلط غلوط زیاد مینویسم  بخاطر کیبوردحال اصلاح کردنشم ندارم وقتی میبینمش

مژگان فقط خیلی بده 

اره خیلی

خدایا چقد سلیقه ها متفاوته من انقد بدم میاد ازش خیلی پرافاده بازی میکنه

فکر نمیکردم کسی راجع به بازیش نظر منفی داشته باشه

2706