2410
2553
عنوان

یک سال و نیمه دوسش دارم اما...

122 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من دانشجو هستم، مدت هاست یه دختری رو دوست دارم اما نمیدونم چرا نتونستم بهش نزدیک شم (بیشترش البته خجالت بوده)

دختر به شدت زیباییه اما نمی دونم در مورد من چ فکری میکنه، اما خسته شدم از هیچ کاری نکردن، می خوام بدستش بیارم

شماها که غالبا دخترید میشه راهنماییم کنید که چه کارایی کنم که کم کم نزدیک شم بهش و اینکه غالبا دخترا از چه نوع پسرایی خوششون میاد؟

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانتو بفرست خواستگاری😐

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2456

بهترین کار اینکه قبل اینکه دیر بشه بری بهش بگی اگه مثبت باشه که خوبه ولی خب اگه منفی باشه حداقل تکلیفت معلوم میشه دیگه تا اخر عمرت که قرار نیس از دور دوسش داشته باشی

خدایا شکرت 

ممنون از جواباتون اما الان نمیخوام بگم دوسش دارم میخوام بهش نزدیکتر شم و کمی بیشتر بشناسم، بیشتر برای دوستی عادی فعلا میخوام برنامه ریزی کنم ولی نمی دونم چجوری