2726
عنوان

چه جوری تو شرایط ی که

66 بازدید | 9 پست

سلامتی جسمی و روحی تا حدودی نداری و حدود دو سال هست که منتظر معجزه هستی که زندگیت درست بشه زندگی ای که به کابوست تبدیل شد چه جوری تو اون شرایط شا  باشم و گریه نکنم و شاکر خداوند باشم 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی راحت . مثل بقیه ادما ...مثل من  مثل دوستان نی نی سایتی .

چه جوری 

من دوسال و خورده ای هست که زندگیم کابوس شده هرروز درد میکشم با درد میخوابم و با درد بلند میشم و میگن آیا دردم تموم میشه یا نه و...ولی نمیره چه جوری تو این شرایط 

دردم همون بیماری جسمی و روحی هست 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد
چه جوری  من دوسال و خورده ای هست که زندگیم کابوس شده هرروز درد میکشم با درد میخوابم و با درد ب ...

ان شالله خدا بهت صحت و سلامتی عطا کنه .

درد جسمیت به خاطر  به هم ریختن روح و روانته ؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
ان شالله خدا بهت صحت و سلامتی عطا کنه . درد جسمیت به خاطر  به هم ریختن روح و روانته ؟

دکتر و میگن که روحم باعث بدتر شدنش میشه ولی اگر جسمم درست بشه روحم خوب میشخ

دکتر و میگن که روحم باعث بدتر شدنش میشه ولی اگر جسمم درست بشه روحم خوب میشخ

ان شالله درس میشه . 

ولی از نظر من روحیت بهتر شه جسمت درس میشه .

چون خالم روماتیسم شدید داره . و اعصابش به هم ریخته .

وقتی میره عروسی یا مهمونی اینقدر خوب میشه بلند میشه راه میره . ولی وقتی خونه میشینه و فکر و.... میکنه کلا زمینگیر میشه نمیتونه راه بره 

خوده من دو ساله دچار بیماری روحی هستم . زدهبع اعصابم دیونه میشم دعوا میکنم اشک میریزم . پرخاشگری میکنم . بدنم درد میگیره کلا . نمیخوام حتی از جام بلند شم . خیلییییی بده .

همشم تقصیر خانوادمه