2726
عنوان

پريود لعنتى

311 بازدید | 39 پست

بعد يك هفته تاخير امروز پريود شدم و دپرس اين هم ميگذرد

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

بيچاره شوهرم انقد خورد تو ذوقش من خيلى جلو خودم گرفتم ناراحتيمو نشون ندادم

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز روز‌شه‌ قدرش رو بدون😂 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728

ان شالله ماه دیگه باردادی

کی اقدام کردی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
ان شالله ماه دیگه باردادی کی اقدام کردی

از دى ماه پارسال تو اقدامم

الانم خرداد و تير نميخوام اقدام كنم اسفندى و فروردينى نميخوام باشه

روز كى؟

روز پری

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
هی منم امروز شدم الانم درد دارم چ میشه کرد بازم ب امید ماه بعدی

تو بازار شوش بودم يه دفه فهميدم شدم اصلا خريدام زهرم شد

2706