2410
2553

سلام‌بچه ها کلا از اول مادرم ابجی بزرگمو دوست داشت از اوللللل اول زندگی فقط ابجی بزرگم شوهر‌بیچارم‌چقدر خونه مامانم  چقدر  خرج میکرد ...وای‌بچه ها دارم‌اتیش میگیرم.... بزارید خلاصه کنم مادرم با عمم قهره من رفتم خونه شب اومدم خونه مامانم اس داد گفت چرا با هاجر (عمم ) داری چت میکنی من اصن چت نمیکردم مامانم  الکی میگه اون یکی عمت یعنی هاجیه عمم رفته گفته حنا داره با هاجر چت میکنه کلا از مامانم خوشم نمیاد حالم خوب نیست ازش بدم میاد فرق میزاره چقدر وسایل میارم خونه مامانم شوهرم چقدر کمکش کرد بهتر از همه دوماداشه اما اون فقط و فقط  ابجی بزرگم   و دوست داره  همش به اون پول میده ۱۰ میلیون ۵میلیون الان مامانم ۱میلیون با ما قرضه جهنم مادرمه اما شوهره منم قرضه ...  مامانم پول داشت ۲میلیون به خالم قرص داده بود اما به منی که قرص داشتم نداد ... پوله خودمو... اصن اعصابم خورده اینم اسکرین پیامش ساعت ۱ شب بود شوهرمم‌میدونه من‌با اون‌عمم‌اصن‌چت نمیکنم شوهرم دید گفتت خاک تو سرت حنا دارن بهونه میارن دیگه اونجا نری ابجی بزرگمم به ما  حسودی میکنن میگن اره بابا دیگه نزار اینجا بیان.. به مامانم میگفته

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

الکی داره عمه کوچیکمو خراب میکنه میگه عمت بهم گفت تو داری با اون یکی عمه چت میکنی ☹ حالم خوب نیس اما اون‌نگفته من‌میدونم

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الکی داره عمه کوچیکمو خراب میکنه میگه عمت بهم گفت تو داری با اون یکی عمه چت میکنی ☹ حالم خوب نیس اما ...

چقدر تو تاپیک میزنی یه هفتس اومدی . شوهرت چی شد؟ 😂

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا🙂 ‌کاربری واگذار شده 
ولی توام بد حرف میزنیا

اخه من حرف نزدم‌اصن مبدونم‌بهونس نرم اونجا چون داشتم‌میرقتم اعصابمو بهم ریختن کلا از اول اینجوری بودن

2714
چقد بد حرف میزنی با مادرت😐

چون داشتم میرفتم خونه با من بد حرف شوهرم فوحشم داد گفت چرا وقتی بهت رو نمیدن میری شب که اومدم دیدم‌این پیامو بهم داد

من یه بار با مامانم دعوام شد شدید گریش کردم دعوام کرد خیلی بد تامیک یه دوستی رو به اسم یارن خوندم تاصبح اسک ریختم از اون روز اگه دعوامم بکنه قربون صدقش میرم دلم نمیشه هیچی بهش بگم فقط میگم چشم جان من 

واقعا ها چشم عمر من و.... اوایل میگف خل شدی الان اون هم باهام خ خ مهربون تره

پیشنهاد میکنم تو برو تاپیک یارن رو بخون😊

2706