2726

با دوستام بیرون بودم

یکی از دوستام طلاق گرفته 

اینقدز خوشگله چشمای درشت ابی پوست سفید وتپا وموهای طلایی

از این بور بی نمکها هم نیست خیلی نازه 

میگفت مشکلش این بوده که شوهرش اصلا میل ج نداشته !هرچی هم دکتر رفتند گفتند یک صدمه ای خوزده که نمی تونه و کمرش صعیفه و....

وسط حرفش یک دوست دیگه که تازه عقد کرده اصلااا خوشگل نیستااا وکلا حسوده 

گفت خوش به حالت نسرین(دوستم که جدا شده) شوهر منو ببینی باور نمیکنی حتی وقتی چادرهم سرمه میگه وای تحریکم میکنی😐🤮

منم لجم گرفت گفتم عززیزم مراقب باش با سوراخ رو دیوار حالش بد نشه!!

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب گفتی

زنیکه بی شخصیت

آدم نباید پز داشته هاشو جلوی کسی بده که ازون محرومه

دل سوزوندن عواقب داره

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

دمت گرم😂

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

🤣🤣🤣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بنظرم قصدش پز دادن نبود😐

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706