2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عا

عا چیه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
2738

سوالت درست بپرس اصلا متوجه نشدم😑😑😑

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

به نظر خودم همینم

اما از نگاه اطرافیان نمیدونم

گاهی آدمو متعجب میکنن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
من که اگه پول نداشتم مامانم از خونه بیرونم میکرد

چرا؟

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
چرا؟

کلا دوسم نداره از بچگیم زیاد خوشش نمیومد ازم قبل اینکه شاغل بشم همش سرکوفت بهم میزد و میگفت رو دستم موندی دیگه باید بری حالا من همش ۲۱سالمه.الانم چون سر هر ماه حقوقمو دودستی بهش میدم کمتر سربه سرم میزاره و کمتر اذیتم میکنه

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
کلا دوسم نداره از بچگیم زیاد خوشش نمیومد ازم قبل اینکه شاغل بشم همش سرکوفت بهم میزد و میگفت رو دستم ...

ای بابا

طفلکی

باور کردنی نیست مامانا اینجوری باشن

خدا خودش کمکت کنه

ای بابا طفلکی باور کردنی نیست مامانا اینجوری باشن

مامان من چون مادرش بد بوده و در حقش خیلی بدی کرده سنگدل شده.چون محبت مادری ندیده بلد نیست محبت کنه

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
مامان من چون مادرش بد بوده و در حقش خیلی بدی کرده سنگدل شده.چون محبت مادری ندیده بلد نیست محبت کنه

الهی بمیرم

اذیت نمیشی چیزی از حقوقت واست نمیمونه؟

این خیلی بی انصافیه 😔

2706