2733
2734

یکی از اشناهامون بسیار ادم خوبیه، بسیار خوش اخلاق و مذهبی و کاری، و بنابر نظر مادرش با دختری ازدواج کرد، خانم بعد از ازدواج تصمیم به درس خوندن میگیره همسرشون هم اجازه میده، کنکور یه شهر دیگه قبول میشه، با اینکه اشنا های اقا بهش میگن نذار همسرت بره یه شهر دیگه درس بخونه، ولی اجازه میده همسرش 4 سال بره یه شهر دیگه درس بخونه، حالا پز خانم رفته بالا از همسرش ایراد میگیره که از کارت خوشم نمی یاد کلاس نداره، ایشون به خاطر دل همسرش کارشو عوض میکنه و با هر ساز ایشون میرقصه، بعد از 20 سال زندگی و کشمکش  و داشتن دو فرزند از هم جدا شدن، و خانم ماشین و دارایی همسرشو میگیره، ایشون میتونست نده ولی به امید اینکه بچه هاش زیر دست مرد دیگه نرن در هر موقعیتی با این خانم راه امد تا بلکه برگرده، این بود پایان داستان یه ادم خوب و ساده که هیچ شیله و پیله ای در کارش نبود، بعضی خانما میگن چرا اقایون سخت میگیرن، جوابش اینه که اخر داستان میشه این.

نه این غلط هم ادم بد هست و هم خوب بعدم اون خونه و ماشین مهر خانم بوده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه توجیه مسخره ای... (داستان تخیلی)

حالا اون خانم بی لیاقت و بی جنبه بود به بقیه چه!!

یه صاحب خونه ای داشتیم مرده دیپلم داشت ، رفت دانشگاه، لیسانسش گرفت،  تو شغلش ارتقا پیدا کرد، دیگه کلاسش رفت بالا زنه رو نمی خواست

نتیجه: به شوهرتان سخت بگیرید، اجازه کدین پیشرفت کنن، یه وقت شلوارشون بشه دوتا!!!!!!!!.....

این فقط ظاهرشه شما دیدین هیچکس از عمق موًضوع خبردار نیس جز خودشون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706