2726

من لیوان مادرشوهرم شستنی از دستم لیز خورد شکست😣😰

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای😨 چیشد بعد؟

هیچی گفت فدای سرم...ولی مهموناشون حس کردن دست و پاچلفتیم 🙄

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
😂😂🤣

😅😅😅

سوتی ک زیاااده اونم قبل عقد 😂البته نامزدم سوتی داد

اونم اینکه از ماشین پیاده شد رف پیتزا بگیرع،گرفت رف نشست تو ی ماشین دیگع کنار زنه ک شبیه ماشین ما بود😐یهو دیدم صداای جیغش اومد نگو سرشو گرفته بالا دیده یکی دیگس گرخیده😂هول شده بود همش میگف بخداا نفهمیدماا😨😂بچم میترسه ازم😂

" آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟ "
سوتی ک زیاااده اونم قبل عقد 😂البته نامزدم سوتی داد اونم اینکه از ماشین پیاده شد رف پیتزا بگیرع،گرف ...

منم از این کارا زیاد کردم😂😂😂

حس من ناب بود اما طرف گاااو بود😒😂😂

من موقع بله گفتن بهم زیرلفظی پول دادن ولی من بله نگفتم اول پول رو در اوردم شمردم بعد تازه گفتم چرا کمه بعدش بله رو دادم تباه بودم الان یادش میوفتم خجالت میکشم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706