2726
عنوان

ینی قراره حسرتش بمونه به دلم؟ :)

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 64 پست
پروفایلت عکس خودته؟ بهش بگو بیچاره داری پیر میشی

خیلی گفتم متافانه دیگ هم اروم حرف زدم باهاش هم با دعا ولی انگار بی فایدس

خدایا شوهر و مامانمو برام نگه دار❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی داری اشتباه میکنی نمیدونم واسه چی این تصمیمو گرفتی احتمالا بخاطر سن پایینت صرفا فک میکنی بچه فق ...

نه همه سختیاشو دیدم.تا ۲ سالگی من بچه ابجیمو بزرگ کردم ابجیم درس خونده فقط.از سن شوهرم داره میگذره و مطمعنام روزی میرسه ک شوهرم واسه بچه مثل صگ التماسم میکنه ولی من دیگ  از لحاظ روحی پیر میشم

خوب از نظر من حق با شوهرتونه. شما کلا زندگیتون رو بقیه دارند میچرخونن، چه جای بچه است تو این زندگی؟! تازه دو سالم هست که ازدواج کردید. رفتار شوهرتون خیلی منطقی تر و پخته تره. برای بچه دار شدن همیشه وقت هست

2728
دوساله ازدواج کردی خیلی هم دیر نشدی که به خاطرش افسردگی بگیری یه مدت که گذشت الکی بگو دیگه منم بی خی ...

شوهر من یه حیوون جانیه فک میکنه تو ۴۰ سالگی بچه بیاره خیلی خوبه

بمیرم برات💔کاملا میفهمم حالتو مث بقیه نمیخوام فاز نصیحت بردارم برات.من برا تو دعا میکنم تو ام برا م ...

انشالله هردومون سال دیگه اینموقع نی نی مون بغلمون باشه

مردا اگه بچه بخوان زن رو مجبور میکنن بدون اینکه شرایط براشون مهم باشه 

اگرم نخوان بهونه میارن و توجیح میکنن

رفتیم پیش مشاور میگه من ایندرو پیش بینی میکنم زنم کارمند کی بچه رو بزرگ کنه منم گفتم پرستار بچه کارش همینه

ضمنا من کارمند بودم همون اول میگفتی ۵-۶ سال منو الاف خودت نمیکردی

مشاوره هم گفت ۶ ماه بهش فرصت بده و به شوهرم گفت فکراتو بکن تا ۶ ماه دیگه 

بهمن ماه رفتیم منظرم ۶ ماه تموم شه ببینم چی میشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
😐😐😐😐😐😐😐😐 عزیزم وقتی شوهرت نمیتونه شلوارشو بکشه بالا نباید بچه اورد تقصیر اون بچه چیه یه پدر ...

من خودم بچه یتیمم از همه لحاظ ب مامانم رفتم با وجود معتادی و فوت بابام مامانم مارو تنهایی بزرگ کرد و خداروشکر کمو کسری ندیدیم .وقتی میگم بچه میخوام حتما به همه جوانبش فک کردم.سنم پایینه ولی انقد سختی کشیدم ک از سر بچگی تصمیم نگیرم

شوهر من یه حیوون جانیه فک میکنه تو ۴۰ سالگی بچه بیاره خیلی خوبه

اگه میتونی ازش جدا شو اون اگه تو رو دوس داره بایدبه خواسته های تو هم احترام بذاره و بگه باشه اگه تو دوس داری 

ولی گذشته از اونا تو هنوز سنی نداری ۱۷سالته نمدونم میتونی بچه نگهداری کنی یا نه ولی اون سنا یکم حساسن و احتمال بی اعصاب شدن و افسردگیت بعد زایمان خیلی بیشتره

بخاطر اینکه میدونن چی تربیت کرون که نمیتونه شلوارشو بکشه بالا😂

خیلی خندیدم! واقعا شما ادمی هستی ک تو ناراحتیا مثل یه ادم نفهم مسخره میکنی تبریک میگم♡

خوب از نظر من حق با شوهرتونه. شما کلا زندگیتون رو بقیه دارند میچرخونن، چه جای بچه است تو این زندگی؟! ...

بله ولی ادم وقتی سنش از ۳۵ بگذره دیگ حوصله بچه نداره.شوهر من پخته نیس یع ادم نفهمه اون الانم نیمتونه منو درک کنه بعد میتونه تو ۴۰ سالگی یه بچه رو بفهمه؟؟؟

2706