2726
عنوان

مث سگ پشیمونم از امتحان کردن نامزدم 😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 3841 بازدید | 155 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه چیکار کردی باخودت دختر جان  

به خاطر بسپار تا همیشه بدانی زیباترین منش آدمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید  چه به دوست، چه به دشمن که دوست را بزرگ می‌کند دشمن را دوست ... 👤 #کوروش_کبیر
دقیقن الان مطمعنم یه حسی بهش پیدا کرده خیلی پشیمونم خیلی از من تو تل خدافظی میکنه باز اینستا میاد تا ...

اگه یبار دیگه تا دیر وقت به زنداییت پیام داد بهش همه چی رو بگو ومتهمش کن واز هیچی نترس.بذار بدونه که میدونی چه تحفه اییه.عقد کردی یا نامزدی؟تاعروسی نکردی بیشتردرمورد شوهرت فکر کن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728

یعنی اونشب یه حرفی زد ک من فقط اب شدم اب .بهش گفتم خب دیگه برو بخاب صب میخای بری سرکار خسته ای میگه ن من ک حابم نمیاد ولی تو مثل اینکه کار داری برو مزاحمت نمیشم راحت باش بعدشم یه حرفی زد ک فقط سکت کردم 

حداقل از الان به بعد اینستاتو حذف کن و از زنداییت بخواه بهش محل نده ببین چی میشه.

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
کلا بخدا میدونم کار خرابی کردم ولی نمیدونم چ جوری جمعش کنم ب گوه خوردن افتادم

فقط راستش رو به نامزدت بگو و خلاص. ..

نگو بهت شک داشتم 

بگو همینجوری به شوخی شوخی پیام دادم 

بعددیدم تو دنبال عکس و فلانی خواستم ببینم تاکجا پیش میری ..

بعدهم نشون بده ازش دلخوری 

ماشالله زن داییتم خیلی هم پایست! اصلا اون چرا باید نامزدت رو امتحان کنه بهش چه ربطی داره کلا فکر میکنید همه چی خاله خاله بازیه خیلی باحالین

کاش میشد زندگیمو مثل تلگرام دلیت اکانت کنم وقتی دوباره اومدم هیچی از قبل یادم نیاد..

بااین ا صاااف اونی که گندش داره درمیااادهمون نامزدته یاشوهرته نه توووو....

چرااامیترسی این معلومه تنش میخاره بازن دایت ارتباط داشته باشه....

زن دایتم گناهی نداره این وسط درضمن بهش بقول شمااعتراضم کرده نصیحتم کرده...ولی شماباگندی که زدی باعث شدی شوهرت به زن دایش بیشترسمت زن داییت بره....

پس برووووواقعیت بگوووووحسابسم طلبکارباش که چرااینجوری رفتارمیکنه منظورش چیه ازاین کارا که هی پیگیرزن دایشه

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

بهش بگو ازاول شک‌داشتم‌بهت من زنتم

اونم‌کپ‌میکنه توام‌قهرکن

ولی جدی یه تجدیدنظری بکن

یادپسرداییم‌افتادم‌ک‌شوهرخواهرمه بعد۷سال زندگی‌مشترک همینجوری بازن عموش ک میشه زن داییِ ما پیام‌میده و دقیقاهمینج ری صمیمی میشع مطمئن باش کسی ک عادت کنه ب این‌کارا خیلی سخت میتونه ترکش کنه

حداقل از الان به بعد اینستاتو حذف کن و از زنداییت بخواه بهش محل نده ببین چی میشه.

پاک کردم از امروز یه نقشه کشیدم رفتم بهش زنگ زدم ک اره من خونه دایی بودم زن دایی رفت بیرون بعد من تو گوشیش رک نگاه کردم دیدم ایسنتا داره بعد باتو هم حرف زده منم رفتم خوندم تو واسه چی ب زن دایی پی ام میدی اصلن چی بینتون هست و اینا خلاصه دعوا کردم باهاش ب زن دایمم گفتم توروقران باهام راه بیا .اونم اس زد ب زن داییم ک سارا قضیه رو فهمیده ک دیدی اخر سوتی دادی صبر کنید میگم الان بقیه رو

از زبان زنداییت پیام بده بنویس فکر میکنم دیگه یه سری حریم ها داره از بین میره من سارا رو دوست دارم برای همین امتحانت کردم که یه وقت به اون طفل معصوم خیانت نکنی فکر نمیکنم این نوع ارتباط ما باهم درست باشه من به داییت از هر لحاظ وفادارن حتی این چتهارو هم از نظر اخلاقی درست نمیدونم پس بهتره همینجا تموم بشه بعنوان زنداییت که مثل برادر هستی برام بهت میگم دیگه سارا رو تنها نذار اگه واقعا نمیتونی بهش وفادار باشی خودت برو تموم کن نذار زندگی یه دختر که با هزار آرزو با تو میخواد بسازه خراب بشه اگه الان ازش جداشی بهتره تا خدایی نکرده بعدا با کارات پیر و افسرده اش کنی من این اکانت رو حذف میکنم اما لطف کن نه تلگرام نه واتساپ و نه پیامکی دیگه ارتباطی نباشه 

2706