2726
عنوان

کسی هست ازمامانش بدش بیادیافقط منم

359 بازدید | 30 پست

خیلی بده همیشه سعی میکنه منوخوردکنه همبشه توجمع یه حرفایی بهم میزنه ک اب میشم بیشترهم از روی سادگیشه حیلییییییی ساده وبی فرهنگه اصلانمبتونم توضیح بدم حجم سادگیشو.خیلی اذبت میشم تواین خونه ارزومه ازاینجابرم😭😭😭

برام یه ارزوی قشنگ کن😄😄😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تقريبا مثل من و بابام هستي

دركت ميكنم

بچه ندارم هر چي مينوشتم سايت تاييد نميكرد تا اينكه نشستم فكر كردم من اگه بچه داشتم اسمشو چي ميذاشتم ؟ و نوشتم ( مامان مهفام هستم ) و بالاخره اسمم تاييد شد . و شد آنچه شد  ، تقصير من چيه اسم خوبا رو شما برداشتين نامردا  . تيكر تبديل شدن به فردِ دلخواهم !  

وااا خب وقتی سادست چرا ناراحتی باهاش صحبت کن 

ببرش مشاوره 

اگ از روی حسادت میگف یچیزی 

ولی از روی سادگی. درست بد ولی سعی کن درستش کنی ن اینک ازش متنفر بشی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
مثال بزن.

مثلاماتوفامیلمون زشته دخترمو زنگ کنه من ی بار رنگ کردم کسی نفهمید هروقت توجمع میگن موهات کم شده میگه این ازبس موهاشو زنگ کزد اینطووری شد

برام یه ارزوی قشنگ کن😄😄😍😍😍

حالا خووبه از سادگیشه

برای من که مخصوصا میگه

من گوشی و تبلت دارم الان به بابام گف تبلتو ازش بگیر چرا باید دوتا داشته باشه😒

خیلی گیر الکی از بچگی بهم داده

در عوض داداشم جبران کردد  ولی به اون نمیتونه چیزی بگه

2706