2737
2734
عنوان

دیشب از پدرم ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6216 بازدید | 282 پست
جهنم پسر ها و مردهای معصوم متاهل میخواستن گول نخورن

بس کن خانوم. یه فضله میافته تو برنج هیات باید کل برنجو بریزی دور. این حرفا چیه. هر کس هر کاری دلش میخواد بکنه و بگیم به جهنم . اون پسرها هم برادرهای ما و پسرها و شوهرهای ما هستند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا جای تعجب نداره ..این واقعیت جامعه ما هست ..لعنت به کسی که اولین بار کلمه آبرو رو اختراع کرد &nb ...

به اسم آبرو میشه دختر کشت

میشه دخترو به زور وادار به ازدواج کرد

میشه یه دخترو بدبخت کرد

2731
بس کن خانوم. یه فضله میافته تو برنج هیات باید کل برنجو بریزی دور. این حرفا چیه. هر کس هر کاری دلش می ...

گفتم که تفکرات ضد زن عجیبی داری

خوش باش باهاش

دودستی به شوهرتو پسرتو برادرتو پدرت بچسب گول نخورن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
نمیتونن درست بچه تربیت کنن بچه دار نشن !!!!!!!!!!!!!!!

چه ربطی داره. هزار تا برات مثال بیارم که پدر و مادر آدم حسابی هستن و بچه ها بد بد بد شدن. کوتاهی هم از طرف والدین نبوده. هر کس از یه سنی به بعد اختیار یه کارایی رو داده. یه مسئولیتهایی باهاشه. باید جوابگوی کارهای خودش باشه.

من پسر میشناسم که هر روز تو بغل یه دختره و با افتخار عکساشو میزاره هر کاری که بگید کرده هر روز یه د ...

در این موارد میگن چون پسره باید جوونی کنه  ..کلا دیدگاه جامعه به جنس مونث مثل کالا هست 

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
والا اصلا هر کار کرده به پدرش چه مربوط نمیدونم تا کی این تفکر مایملک بودن قراره ادامه داشته باشه. ...

اینجا که داغونه روزی ۱۰ تا تایپیک میزنن که چکار کنم شوهرم اسیرم بشه.چی بپوشم که شوهرم خوشش بیاد..چه رنگی بپوشم که ....موهام رو اندامم رو ووووووویعنی رسماً میگن ما آفریده شدیم فقط بخاطر اینکه جنس مخالفمون رو راضی و سیراب کنیم.اولش پدرمون بعد برادرمون رو همیشه تا مجردیم راضی و بعدم که متاهل شدیم شوهرمون رو سیراب بعدشم که پسردار شدیم صدامون رو بالا نبریم که غرورش جریحه دار نشه وووووو اصلا برای خودشون ذره ای ارزش قائل نیستن حتی ذره ای.افتخارم میکنن به این افکارشون

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2738
شما که خودت قضاوت کردی و حقو به پدر دادی ابرو یعنی چی خجالت اوره که بازم این فکرا هست پس مهر و عاط ...

اینجوزیم نمیشه ک شل گرفت ... هر اشتباهی یه مجازاتی داره ولی ن در حد سر بریدن ... کسی رو که دوبار اینکارا رو بکنه ببخشی دفعه سوم چهارم پنجم و .... هم پیش میاد .... باید جوری مدیریت بشه ک اصلا به همچین چیزایی نکشه 

محبتی رو که تو خونه گم کردی تو خیابونا دنبالش نگرد 🤭🍭
چه ربطی داره. هزار تا برات مثال بیارم که پدر و مادر آدم حسابی هستن و بچه ها بد بد بد شدن. کوتاهی هم ...

باشه شما درست میگی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
در این موارد میگن چون پسره باید جوونی کنه   ..کلا دیدگاه جامعه به جنس مونث مثل کالا هست

دختر که خیانت میکنه سریع برچسب هرزگی میزنن بهش

اما پسر که خیانت میکنه میگن حتما نیاز داره حتما تو به خودت نرسیدی و بهش محبت کن

دختر که خیانت میکنه باید سنگسار بشه

اینجا که داغونه روزی ۱۰ تا تایپیک میزنن که چکار کنم شوهرم اسیرم بشه.چی بپوشم که شوهرم خوشش بیاد..چه ...

دقیقا

حرفم بزنی میگن شوهر گول بزن هستی

هیییییی چند نسل باید بگذره تا زنها توی ایران به جایگاه واقعیشون برسن

2706