2703
2553
چیا بهش میدی؟تو سوپش چی میریزی

چیزای مختلف دکترش گفته بده ، مثلا یکیش این که غلات مثل نون برنج جو یکی از قسمتای سوپه سبزیجات مثل کرفس و هویج پایش باشه و گوشت مرغ و گوسفند بعد مخلوط بشه و رقیق ،ی سری سبزیجات هم گفته  اما باز شما با پرشک دخترتون مشورت کن با توجه به وزنش میگه چیا بریزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من شاغل بودم از ۸ صبح تا دو پرستار باهاش تمرین میکرد کلی کتابای رنگی و عکس دار حیوونارو نام میبرد. ش ...

از کی شروع کردی ب کتاب خوندن و عکس نشون دادن رو کتاب دخترم الان ۵ماه و نیمَه هرچی ببینه میزاره دهنش ک بخوره

یکی از غلاتارو هر دفعه میریزم

عزیزم برنامه غذایی داری براش میشه برام بفرستی؟

من اصلا نمیدونم چیا بهش بدم فقط یه مدل سوپ ک برنج و مرغ و سیب زمینی و هویچ داره بهش میدم بعضی روزا و بسکویت مادر خیلی عذاب وجدان دارم اما نمیدونم‌چیا بدم بهش لطفا اگ امکان دازه برام بفرست😘😘

از کی شروع کردی ب کتاب خوندن و عکس نشون دادن رو کتاب دخترم الان ۵ماه و نیمَه هرچی ببینه میزاره دهنش ...

ای جون همینه دیگه از همون سه ماهگی که دراز کشیده بود بالاسرش میگرفتم بقیشم رو پام میزاشتم جلوش میگرقفتم فقط اصلا تلویزیون نزار ببسنه 

روانشناسی کودک
ای جون همینه دیگه از همون سه ماهگی که دراز کشیده بود بالاسرش میگرفتم بقیشم رو پام میزاشتم جلوش میگرق ...

جدا اتفاقا من خیلی میخوام توجهشو جلب کنم ب تلوزیون اما زیاد تمایل نداره....

عزیزم ممنون میشم بازم چیزی یادت اومد بگی 

دخترم در کل ارومه فقط همیشه باید باهاش حرف بزنم و پیشش باشم خودش مشغول نمیشه به بازی کردن جدیدا هم الکی خیلی گریه میکنه برا جلب توجه نمیدونم چیکار کنم 

راستی کتابا اسمشون چبه؟

2714
عزیزم برنامه غذایی داری براش میشه برام بفرستی؟ من اصلا نمیدونم چیا بهش بدم فقط یه مدل سوپ ک برنج و ...

من با توجه به سنش دکترش بهش داده ،بزار برگشو پیدا کنم برات میفرستم یا مینویسم میفرستم ولی باید زیر نظر پزشک بهش بدی بچه با بچه متفاوته برحسب وزنش به نظرم

جدا اتفاقا من خیلی میخوام توجهشو جلب کنم ب تلوزیون اما زیاد تمایل نداره.... عزیزم ممنون میشم بازم چ ...

یسری کتاب از انقلاب واسه ۰ تا سه سال جلداش نرم و سیلیکونی و پلاستیکیه که بچه نتونه بخوره ورقاشم همینطدر . کاغذی نیست. مثلا یکیش کلا حیووناست به شکل کارتونی. یکیش کلا ماشین امدادی و ماشین بزرگ و کوچک. یکیش لوازم خونه برس و میز و تختو ‌....تلویزیون تمرکز و بهم میزنه یادگیری ضعیف میشه. همینارو کار کن یسری کتابا فقط ورقای نرم و غیر کاغذی و رنگیه واسه اموزش رنگ یا توپ رنگی بیگر. برق و خاموش روشن کن کلید برق و نشون بده هی بگو خاموش روشن. و خیلی کارای دیگه تاب حتما بگیر توجهش بهتون جلب میشه چون داری بهش ذوق میدی.

روانشناسی کودک

سلام عزیزم. منم دخترم الان یک سالشه شکر خدا با مطالعه کردن یه سری مقاله و مطلب درمورد بازی کردن و تقویت خوش کوچولوها خیلی خوب تونستم باهاش بازی های هدفمند انجام بدم. الان خداروشکر خیلی درکش خوبه. اسم خیلی چیزهارو میدونه و همش کتاب به دست تو خونه میچرخه که یکی براش کتاب بخونه.  اگه دوست داری میتونی این مطلب رو بخونی . کلا توی این سایت اطلاعات خوبی درمورد بازی با بچه ها نوشته شده. تازه خودشون بازیهای آموزشی برای فروش هم دارن من چندتاش رو خریدم عالی بودن.

https://bankebazi.com/چگونه-با-نوزاد-بازی-کنیم؟/

https://bankebazi.com/راهنمای-بازی-با-کودک-یک-ساله/

مکعب روبیک

🤦‍♀️🤪

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706